Ja mám platiť???

vecernica

Dlho som nechcela dieta ,teraz to lutujem.Nepoznam zenu ktora to nelutuje.a ak nie hned, tak aj po 20 rokoch to lutuje.Ja zas si davam ziadost o adopciu.Co sa tyka platenia, mozes to reklamovat u lekara co to robil .Nemala by si platit.Ale skoda, nechod na interupciu ak len trochu mozes.ty vies sama, sama si za svoj zivot zodpovedna a aj za nasledky a to ta nechem moralizovat.

vermi

uplne daj na jahodku 14 a drzim palce,neboj sa problemov ci zvladnes uzivit a vychovat dieta a dat mu lasku,vsetko pride akoby same

jahodka14

nechoď na tú interrupciu.je to dar z nebies,ze si aj po takomto zakroku otehotnela.kolko zien sa pokusa o to,aby ostali tehotne,co vsetko pre to len musia podstupit,a tebe sa stal takyto zazrak.uvidis,neobanujes...

mandy21

mozno by bolo riesenim, keby si kontaktovala lekara, ktory vykonaval sterilizaciu - mohol by urobit aj tu interrupciu

hmmmmmmmmm

ved si bola na zakroku, ktory ti mal zarucit, ze uz tehotna nebudes! snad si teraz nebudes platit este aj interupciu-zavolaj si na infolinku tvojej zdravotnej poistovne, spytaj sa svojho osetrujejuceho lekara. Podkla mna by si to nemala hradit ty