Vyšetrenie HPV na protilatky

Príspevok v téme: Vyšetrenie HPV na protilatky
tatranecka

prosim vas, vie mi niekto poradit nejaky kontakt, kde sa u nas daju vysetrit HPV virusy na protilatky z krvi? teda nie zo sterov z krcka maternice, ale normalne z krvi, lebo HPV nemusi byt len na krcku, kde som ho mala uplne nahodne zisteny aj s cytologou 3b a nic mi nebolo-ziadne priznaky. viem ze sa ale nenachadza len na krcku ale kdekolvek na slizniciach ci kozi, a lekari to inak nevysetruju, preto vas prosim o nejaky kontakt kde sa to z krvi vysetrit da . samozrejme, ak bude potrebne, tak si to uhradim. dakujem za rady

ifka

chod za svojou obvodnou,povedz,nech ti vezme krv,ze si vysetrenie zaplatis sama v laboratoriu.cize ma ti dat krv do ruky,sprievodny listok a sama si odnesies krv do labaku,kde to robia.toto vysetrenie robia v kazdom vacsom labaku.vacsinou nemocnicnom.tam si to zaplatis na mieste.to je vsetko.

tatranecka

mimamiamia
no zatial mi nik neporadil, gynekolog vie akurat vziat ster z krcka, ale co ine casti tela- sliznic? ked som ho mala na krcku, v posve a okoli analu. Moze byt kdekolvek/nevies o tom-nijak sa dlho neprejavuje/ a teda najspolahlivejsie su protilatky z krvi a to neviem kde by sa dalo spravit, lebo lekari to nevysetruju, tak mozno sukromny labak ci ambulancie? neviete?

mimamiamia

Ahoj tatranecka, neviem Ti odpovedat na tuto otazku, no myslim, ze Tvoj/a gynekolog/icka by Ti mal/a vediet poradit. O HPV mam nastudovane vela, ale tato otazka aj mna zarazila.