vaginalny a klitorialny orgazmus

Príspevok v téme: vaginalny a klitorialny orgazmus
zuzicka1983

viete mi niekto vysvetlit aky je medzi tym rozdiel? stale som myslela ze nam teda mne s priatelom pri sexe nic nechyba lebo orgazmus mam vzdy kedze si on na tom da zalezat aj ked mi to sem tam trva dlhsie, no ako tu tak citam tie prispevky zmiatli ste ma tym ze su vraj dva druhy. To mate ine pocity pri jednom aj druhom a viete ich rozlisit? a ked vam sucasne stimuluje klitoris aj vaginu?

Ucitel

ahoj zuzicka1983.Samozreme že máš 2 druhy orgazmu Vaginlny a klitoriálny.Podľa toho čo g
dráždiš taký mš aj Orgazmus a rozdiel musíš pocíťiť sama..

mia

neviem či to čo teraz napíšem bude tak celkom pravda, ale tak to vnímam ja: milujem, ak je partner vo mne maximálne nadoraz...jemne a úplne hlboko, vtedy to príde, niečo vo mne, neskutočný pocit, proste niekde vo vnútri môjho tela, ako tichá elektrika:-)a potom vlastne keď ma stimuluje len vonku, klitoris...vtedy dosiahnem tiež perfektný pocit, aj keď trošku iný...neviem to presne vysvetliť...asi len takto...dúfam, že si si trošku urobila obraz...ak som nepomohla, tak sory:-(ale veľa šťastia pri odhaľovaní rozdielov medzi týmito super pocitmi...