LIPOSUKCIA

kalinka

Ja som aj cvicila aj sa mi podarilo schudnut aj vyformovat postavu.Ked som zmenila zamestanie tak som prestala cvicit.A teraz nemozem lebo som uz dlhodobo PN a aste dlho budem.
Delenu stravu som skusila ale nic moc.

Martin_242

Liposukcia je dočasné riešenie, pokiaľ sa neprinútiš kvalitne stravovať a dostatočne pohybovať.
Liposukciou odstránené tukové bunky sa totiž majú tendenciu znova vytvoriť, ak im dáš príležitosť.

Dr jajboli

Zúfalá, ja ťa nechcem odrádzať, no musím ti napísať, že moja sestra bola, robili jej to v KE, ešte aj pupok jej prešili vyššie, mala za tým bolesti ako ďas, neprešiel ani rok, a všetko je späť. Platila za to neviem ani koľko tisíc( asi 12, ale to bolo asi 3-4 roky dozadu, a už sa nepamätám) Jednoducho keď to máš v génoch a v rodine, tak sa môžeš aj na žabu obrátiť. Ja som sa s tým zmierila. A lieky, ktoré predávajú na chudnutie, je tiež veľká somarina, lebo tie potom musíš už vždy užívať, inak priberieš dvakrát toľko. Moja priateľka prešla na delenú stravu a tá jej pomohla. Druhá zase z jedálnička vynechala pečivo, chlieb, údené, žiadne mäso, len samá zelenina, ovocie, cereálie, hnedá múka, či aká to je, jogurty a dlhé prechádzky. Za mesiac schudla 15 kg. Ona totiž prestala fajčiť a pribrala 20kg, tak maká na sebe, ale je to vidieť!!!
Veľa šťastia. Liposukciu si veľmi dobre rozmysli!Poraď sa ešte s niekým, snáď ti napíšu.