hladam kamaratku na chudnutie...

majka743

Ahojky endiska,
mam uz kupenu knihu, lebo som s tou 90 dnovou dietou raz zacala no vydrzala som iba 19 dni, lebo som nemala podporu doma, len do mna rypali.... aj s tej druhej stranky, chodim do skoly a domov som sa vracala okolo 17.00 a brala som si so sebou jedlo do skoly, lenze to bolo studene a velmi mi to nechutilo, tak uvidime. Ak chces mozes pisat na Marianna5@post.sk tesim na tvoj mail

Endiska

jej, no tak to ti budem drzat palce :) idees si kupovat knihu,ci?
no, ja som mala take 3 kriticke dni, kedy som zozrala vsetko co mi prislo pod ruku, ale uz sa znova drzim :)
inak, nejdeme si pisat cez mail napr.?

majka743

vies co,
citala som teraz troska o tej 90 dnovej dietke, tak ma to oslovilo... idem sa do toho pustit aj ja, drzte mi paste dufam, ze vydrzim az do konca. ako to zvladate vy

Endiska

majka,
no ok :) ved uvidis ako budes vyzerat, a podla toho sa potom chovaj :)
ja tiez chcem 55... a potom uvidim, ked este bude z coho chudnut, tak skusim 50 ... ale vychrtnuta zasa nechcem byt :D tak uvidim :)
no, ja drzim 90-dnovu dietu... teraz som na 16 dni... takze este 74 dni :) cize dako 2 a pol mesiaca :D
no, a velmi rada sa do toho s tebou pustim :) tiez sa mi takato forma podpory zide ;)

majka743

ahoj endiska,
vies schudla som pred dvomi rokmi zo 70 na 62 a citila som sa super, lenze pred mesiacom som mala 63 a necitila som sa az tak uzasne ako predym. vies ako pojdu tie kilecka dole, tak uz uvidim, ze ci staci alebo este budem chudnut, kym nebudem mat tych 55, neviem uvidim:)
Pozerala som zopar fotiek modeliek a ony tam maju taky rozdiel vyska a o 120 menej vaha. takze ja by som mala mat 56
Dokedy by si chcela schudnut? ja asi tak do dvoch mesiacov, len ma nema kto velmi podporit .... nechces sa do toho pustit so mnou?

Endiska

55kg pri vyske 176 cm?? ..no, mne sa to zda straaasne malicko...ja chcem 55 tiez, ale mam 167cm...podla mna mas super vahu...ked uztak maximalne do 60 bys om chudla na tvojom mieste...ale uz ako myslis :)

majka743

Ahojky,
aj ja by som to chcela vyskusat chudnut s kamoskou:) Mam 176 cm a 67 kg chcela by som zhodit na 55 kg a citit sa squele! Kto by to chcel so mnou skusit napiste na Marianna5@post.sk
Podla mna je lepsie, ked sa budeme navzajom podporovat. :)

Endiska

aha, dakujem.... to cvicievam, ale nie tak casto... len tak raz za 2 dni... tak skusim ako si pisala, ze co to spravi :))

lucinda18

link nemam a ani si nepamatatm ci to bolo v chudnuti alebo v kategorii ostatne ale bolo ze treba si lahnut na bok a zdvihat 50x jednu nohu hore ale nepolozit ju na spodnu. a treba to opakovat v 3 seriach za sebou. ja to robim len 25 a tiez v tych troch seriach a 3x denne. najprv bola svalovica ale uz jke dobre a zadok mam fakt mensi

Endiska

ja mam 60...a potrebovala by som zhodit hlavne z noh, zadku, boky...klasika :D ...ake cviky? mohla by si mi prosim dat link?