hladam kamaratku na chudnutie...

lea02

usiko ja mám ten 5 - HTP od RNG a zaplatila som vyše 400 ,- Sk a to mi konateľka najprv mailovala že to stojí vyše 200,- Sk napísala som jej že ao je to možné povedala že to poplietla predavačka a slúbila mi že mi zato pošle nejaký doplnok na účet podniku tak sa však nestalo ...

usiko

traperka, to nie je moja predajna, precitaj si moje prispevkz a tam to najdes....len zavolas tam a poslu ti to do 2 dni.....inak, nechcem to tu velmi propagovat, aby ma nevyklikli, ze robim reklamu, ale RNG ma reklamu predplatenu, vsade tu na zdravie.sk, tak to tu najdes...

vaall

BOLO BY FAJN SPOLU SI ZACVICIT ALEBO CHODIT BEHAT ALE KEDZE SME KAZDA ODINAKIAL TAK SI ASPON BUDEME DRZAT PALCE VED TA SLANINA NEMA SANCU!JA SKUSIM NEVECERAT PO18HODINE A BUDEM CVICIT A VY?

lucinda18

ahojte. takze moja prezyvka na atlase je lucinda89. ak chcete napiste mi. budem rada, lebo viem ze sama isto neschudnem a uz to potrebujem. budem rada ak sa vas vela prida

usiko

no, da sa to kupit len u RNG, predajna v Lucenci a v BA, ale balia to v lucenci...tak si najdite na google doplnky.com, tam najdete tel. cisla, aj na predajnu v lucenci....aj zoznam produktov, fakt su velmi lacne, porovnajte ceny s lekarnami, ak vobec v lekarnach take nieco najdete. St Johns Wort ma 120 kapsuli a stoji nieco cez 300 sk a 5 HTP iba 112 sk, nie su sice v zozname, ale pytajte si ich u predavacky, je valmi mila.....este som vam asi zabudla napisat, ze navyse ktym jedacim problemom som este chodila v noci jest jabka, kazdu noc, takych 8 rokov, za mesiac sa stalo ze len tak 2 noci som prespala cele....bola som nestastna, a teraz uz za posledny mesiac som prespala vsetky noci okrem 2 ako babatko, na jedlo som nepomyslela...ja som sa za poslednych 8 rokov poriadne nevyspala, teraz zistujem aky je to pocit rano vstat s tym, ze som nebola v noci hore a nic som nejedla....som fakt stastna......
Dalsia vec je HAK, tiez som ju vysadila, asi po 11 rokoch a som uplne iny clovek...myslim ze vsetko jedno s druhym mi prinieslo pokoj v mysli a prestala som zrat, jednoducho som sa upokojila...problem ale je, ze oco mi z Rakuska doniesol 14 tristogram. cokolad a nikto ich nejem lebo nemam cut...co ma trochu mrzi......ale hadam prezijem, no nie??? Drzim palec, ved ak nieco chcete, napiste mi mail....

traperka

USIKO
a to sa da kupit len v tych preddajnich RNG? Bo u nas o takej predajni ani chyru niet. Aka je cena toho lieku? uzivas to este stale?

usiko

Ahojte kocky, ja len by som vam chcela poradit mozno, co pomohlo mne schudnut...mala som zacinajucu ppp, casy estremnej chudosti su prac, mam 162 cm a 52 kg, takze v pohode, vazim sa raz mesacne, dobre sa citim....ale : este pred mesiacom som sa cely pracovny tyzden racionalne stravovla, aj to len preto, ze som bola zrava, tak som musela jest zdrave, aby som z toho nepribrala a potom prisiel vikend...uz v stredu som sa nenormalne bala, co vsetkopojem cez vikend, lebo som sa nevedela v zrano kontrolovat...jednoducho prisiel piatok a ja som ladovala vsetko: 200 - 300 gram. cokoladu s orechami, pizzu, kolace grenadir, oblozeny chlieb, hranolky, no proste do prasknutia...dva dni vikendu som takte zila, bolo mi zle....ale dalsi vikend to iste....bala som sa vikendov, a potom som zacala brat 5 HTP a St Jons Wort z predajne RNG v Lucenci...to mi postupne upravilo hladinu serotoninu v mozgu, upokojila som sa a prestala som zrat....ja neviem ako ale prvy raz v zivote, co si pamatam, nezjem vsetko, co mam na tanieri, jednoducho moje telo alebo zaludok nejako vie, ze ma dost a viac mi nechuti, tak jedlo odlozim na druhy den, alebo vyhodim...ja neviem ako, ale ja som fakt stastna, ze uz nezeriem, nebojim sa vikendov a aj cez tyzden si doprajem jedla pripravene s olejom, co som posledne 10 roky z obavy pred pribratim nejedla...doprajem si ich lebo viem, ze vela nezjem....a cez vikend jem normalne, prestala som mat chut na sladke, za posledny mesiac som zjedla len asi jednu 100 gramovu cokoladu po kuskoch, aj to s nechutou....a to som volakedy na posedenie zjedla tristovku, alebo dvanast kremesov,,,,,fakt odporucam, moj zivot sa zmenil...mate to psychikou, ta ked sa upravi, budete v pohode jest malo a schudnete...fakt, neklamem, nemam preco propagovat cudzie vyrobky, takze skuste, je to cenovo dostupne a neuveritelne pomohlo..