hladam kamaratku na chudnutie...

momo

Jasné. Mňa tiež v poslednej dobe už chytala depka. Kopa časopisov s módou v schránke a ja slintám nad všetkým, čo by som si kúpila, ale to, bohužiaľ, neoblečiem. Jednoducho s tým musí byť koniec. Treba sa zaťať a tuho ísť do toho. Čo Ty chápeš pod pojmom chudnutie? Čo si ochotná pre to spraviť?

momo

Ahoj. Tiež začínam chudnúť, ale držať diétu je podľa mňa veľký omyl. Budem mať tridsať rokov, a niekoľko diét mám za sebou, niektoré drastické a veľmi úspešné, ale akonáhle som ich prerušila, kilá boli nazad, a samozrejme som pribrala viac, ako som vážila pôvodne.
Takže ja začínam viac cvičiť, pijem ráno zázvorový čajík, jedávam raňajky a obedy, posledné jedlo o tretej poobede, potom už nie. K tomu výživový doplnok chróm, po ktorom som úplne stratila chuť na sladké. No a ešte som si objednala KELP (morské riasy) a Lecitín, tie budem užívať na urýchlenie metabolizmu a odbúravanie tukov. A ešte som zabudla, každý deň robím prechádzku, tridsaťminútovú, rýchlou chôdzou. Cvičiť nejako extra nemôžem, pretože mám veľmi poškodenú chrbticu, ale verím, že toto všetko dohromady zaberie.

Tak čo, pridáš sa ku mne??? :-)

Môžeš napísať aj mailík, ak chceš. Pá. Monika

lentak

ahoj a odkial si lebo ja tiez hladam niekoho kto by so mnou chudol ale najlepsie by bolo ak by to bol niekto kto byva blizko aby sme si mohli zajst spolu zacvicit