Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čelo v kritickej situacii - podkožná vyrážka.

Príspevok v téme: Čelo v kritickej situacii - podkožná vyrážka.
rychlloooo

prosim vas..na cele sa mi spravila podkozna vyrazka ktoru som samozrejme chcela vytlacit...aj ked sa to nema viem:D...no a slo z toho aj take biele ale teraz ide len taka akoby voda priesvitna a stale je to napuchnute...je to strasnee a cervene...co s tym mam robit??...mam doma pytiol je to aj na taketo veci??...alebo repik alebo co?...prosim poradte....som zufala a vyzeram otrasne...

KLAUDIÍ 987

No ja mám tiež také slabé akné,kedže som teen mám 14 :) a mám také obdobia že nemám ani jednu vyrážku na tvári a také obdobie že asi 10 červených dubákov mám na tvári :( práve teraz mám super obdobie lebo mám len takú už vyschínajúcu vyrážku na brade a to je všetko :) samozrejme že používam aknecolor a rôzne vecičky ktorými sa zakrývajú jebáky :D a každý den si samozrejme umyjem tvár čixtou vodou a potom pleťovvou vodou a ak mám niaky navretý jebáčik tak si dám na noc ichtiol na tú vyrážku,ichtiol mi to do rána vytiahne a potom mám na vrchu bielu bodku ktorú si jednoducho pred tým ako idem do školy vytlačím a za 10 minút tam už ani žiadna stopa nieje po vyrážke a tiež mi moja babka(lekárka) poradila B-komplex to mi tiež pomáha na vyrážky a teraz rozmýšlam že tiež si začnem robiť také bylinkové masky hlavne na čelo aby som sa toho hnusného akné zbavila ale jedna vec nad ktorou sa stále zamýšlam že z mojej triedy polovica dievčat nemá ani len čierne bodky a chalani? tý majú hróoozne akné,tak im treba XD

kachka

mila nashira, kebyze staci umyt si pupak studenou vodou a pretriet pletovou vodou tak mam tvar uz davno ako babetko... :)

rychlloooo

no uz mi to aj odpuchlo ale je to straaaasne cervene velky absolutne cerveny flak...konecne sa dostanem z akne a teraz toto..mam to ako peciatku...co teraz__??

........

pytiol vytiahne to co tam zostalo.no urcite to nezmizne uplne,a le nebiude to az take napuchnute, pripade to yrychli"dozrenie"pupaciku.tak je mozne ze rano tam bude opat biela bodka.

rychllooo

a myslite ze ten pytiol zaberie?...mam to doma a este som to ale neskusala...urcite sa to aspon trochu zlepsi?...

........

hej , skus pytiol.vyrazku si si nevytlacila kompletne,a aj naniesla si si infekciu.abuduce si ju vytlac uplne,a vydezinfikuj, napr.propolisovou tinkturou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čelo v kritickej situacii - podkožná vyrážka. - Fórum - ZDRAVIE.sk