ako urobit chalana???

sikavka

Viem, ze pisem asi kapanek neskoro, ale aspon pre niekoho do buducnosti. Ja som to prvy krat spravila tak, ze ked som ho chytila, tak som mu chytila aj ruku. A nechala ho, ne "to robi sam" ale ja som vlastne tam pod jeho rukou mala svoju ruku, takze som presne vedela, co robi a druhy krat som o uz vedela spravit aj sama.

..............

asdfjklô : davam ti za pravdu ak je to laska tak o takych veciach je normalne kominikovat to naozaj aj potesi o takych veciach sa spriatelom alebo priatelkou normalne keca ved ste svoji tak ziadne zabrany a ste si otvoreny nie ??? tak sa nehanbi a normlne popri tom ako ho budes robit kludne sa pytaj ako to ma najradsej on ti iste povie a fakt ta potesi viem otom vela stastia pa

asdfjklô

ked ho tak velmi lubis a chces mu urobit dobre, preco sa nespytas priamo jeho, ako tuto inych ludi? sak sto ludi, sto chuti, to, co sa paci inemu, neznamena, ze sa bude pacit tvojmu chalanovi. co sa hanbis sa ho spytat? sak normalne, na rovinu, este bude aj rad, ze sa zaujimas.

lilina

najradsej to maju radi pusou, vravím z vlastnej skusenosti...urob ho aj rukou, ..alebo mu dovol sa urobiť ti aj medzi prsia..je predsa tolko sposobov, ako ho priviest k rozkosi...treba byt len viac kreatívny...a netreba sa bat, uvolni sa predovsetkým a vela stastia

quaresma

Je to uplne klasika..Chitis vo vrchnej cast penisu a zacnes kmitat hore dolu..Mne sa paci ked mi priatelka na chvilku zastavi a s palcom masiruje zalud...a dalej sa mi paci ak mi popri robeni rukou masiruje vajka:0)