Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jednu otázku ohladom mastnej pleti__________________________

Príspevok v téme: jednu otázku ohladom mastnej pleti__________________________
filko

Chcem sa spýtať mám mastnu plet a umývam si ráno a večer ladovou vodou a mam menej vyrážok ako ked som používal tie cistiace somariny...ale niektorý ludia minavrhli že lepšie je rano si umyt ladovou vodou a večer navlhčiť ladovou vodou pplet potom dat mydlo na ciste ruky vyšúchať nim tvár a potom zmyť TEPLOU vodou...a potom že možem dať ladovu tak neviem...lebo mne sa zda že ked neham tak teplu vodu na tvari tak to podporuje akne lebo tam su bakterie....alebo poradte surne prosim...už mám v tom zmätok:-(

...........

fgf , mam tomu rozumiet tak,ze pouzivas len studenu vodu a vdaka tomu nemas vyrazky??ako pisem, su ludia ktori pouzivaju len studenu vodu, a pomaha im to.ja pisem moju skusenost, velm i mastna plet a tazsie akne.a mladeho muza urcite od studenej vody neodradzam.moze vyskusat.

...........

alpa obsahuje vela alkoholu ktory drazdi pokozku k vacsej produkcii mazu.je pravda ze alkohol posobi docastne stahujuco.urcite by som nepouzivala alpu ako nahradu pletovej vody.bol tu prispevok od mladeho muza, co ju pouzivala ma teraz problemy/spalenu pokozku a ako dovod uvadza alpu/teda domnieva sa//.obcas na vydezinfik.vyrazky ju mozes pouzit, ale len trosku priamo na vyrazku.

filko

a na noc nič si nemám dať či len tu ALPU na vyráážky?..na tie podkožne a na všetko?..nemám si zbytočne celu plet cistit alpou nanesenou na vatu?

...........

to som navrhla ja.ale ja som to myslela tak,ze si navlhcis tvar vlaznou vodou, umyjes s dermalnym mydlom, oplachnes vlaznou/alebo teplou/aby si riadne zmyl to mydielko a mastnotu a potom mozes oplachnut studenou na zavretie porov.tepla voda otvara pory, studena zatvara.niektori ludia nepouzivaju teplu vodu vobec, len ladovu, len ked mas mastnu plet,s ladovou moc toho nevycistis.aspon ja nie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.