Aký krycí hydratačný krém na aknóznu pleť ?

Príspevok v téme: Aký krycí hydratačný krém na aknóznu pleť ?
braňo 1985

Čaute vedeli by ste mi poradiť, nejaký krycí hydratačný krém proti akné? / „bojím „sa vyslovene nejakého make.upu lebo som chalan / Používam krycí Sebium Creme Matifiante, no moc sa mi neľúbi. Na to, že stojí 450,- SK a keď sa trochu spotím na diske tak je taký lesklý a moja pleť vyzerá tak neprirodzene sádrovo. :( Potreboval by som nejaký čo aspoň mierne hydratuje a je proti akné a kryje trocha vady pleti. Ďakujem za rady...

urcite

v hocijakej drogerii..najskor som vahali ci ho mam kupit lebo ta cena sa mi zdala podozriva ale teraz mamm uz druhy a je super podla mna...mali by ho mat vsade...tak skus a dufam ze sa to osvedci

braňo 1985

A kde by som vedel kúpiť ten Lirene, niekde v lekárni alebo ho majú aj drogéri napríklad v DM ? A aj cena je viac než fajn :) Inak ďakujem všetkým babám za rady. :)

urcite

jednoznacne ti odporucam...lieren shiny touch..stoji okolo 200 korun a ja to pouzivam ako make up-som dievca:D...ale nie je vobec vidiet a najlepsi odtien je natural lebo toho si mozes tak kolko chces a nie je to vidiet ale aj dobre kryje

honey

taak nie je to krem ale prave make up....Od Manhatanu-Cover...obsahuje zinok takze lieci aj akne...treba vyskusat aky odtien sadne...nie je nejaky extra kryci ale tym vyzera prirozdzene takze pre teba asi by bol aj vhodny...