negativny test a menzes nikde

17ročná

lenuliatko: ďakujem za odpoveď ale ešte by som sa chcela spýtať, že keď som mala sex v deň keď som mala dostať menzes a začala som vtedy krvácať ale do rána to prestalo tak to čo môže znamenať? a potom už normálny menzes neprišiel...

17ročná

ahojte, mne menzes mešká 8 dní, robila som si test, bol negatívny. bolesti v podbrušku mám ale iba trochu, aj prsia bolia ale menzes nie a nie prísť... skúšala som aj horúci kúpeľ aj červené víno, ale nepomohlo. môže byť príčinou že som bola prechladnutá?

kamoska

JOANA.....keď si v strese, alebo si zmenila stravovanie, stravu, spôsob života, zamestnanie....všetko to môže posunúť "to" aj o 4 týždne......

smutný hráč

ahojte ludkovia.. :( mám strach aj s mojou patrtnerkou, mali sme nechránený styk dost často ale s prestávkami a bez výronu semena.. ale teraz nedostala krámi už asi 7 dní..čo je u nej nezvyk,ale žiadne príznaky nemá.. može byt tehotná ??možu zato aj dajaké lieky ? dakujem

tana22222

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Už dlhšiu dobu pocitujem bolesť bradaviek a nedávno sa u mna objavilo aj špinenie, menzes mi meškal 8dní. Objavil sa na deň a potom prestal... možem byť tehotná?

miska555

Ahoj,ja by som sa chcela spytat...mam taky problem, uz takmet 3 tyzdne mi to meska, a lekarka mi povedala ze zatial na sone nie je nic vidno,lebo to moze byt mladsie ako 4 tyzdne, kazala mi spravit si test a ak mi nevide chce mi M vyvolat. robila som si uz 2 testy asi pred tyzdnom no nevisli. Nikdy mi to takto dlho nemeskalo, ale mam mierne bolesti v krizoch a podbrusku.

miska555

Ahoj,ja by som sa chcela spytat...mam taky problem, uz takmet 3 tyzdne mi to meska, a lekarka mi povedala ze zatial na sone nie je nic vydno,lebo to moze byt mladsie ako 4 tyzdne, kazala mi spravit si test a ak mi nevide chce mi M vyvolat. robila som si uz 2 testy asi pred tyzdnom no nevisli. Nikdy mi to takto dlho nemeskalo, ale mam mierne bolesti v krizoch a podbrusku.

wendy

palculienkkka daj vedieť ako si dopadla, možno mi dáš aspoň malú nádej... ja môžem ísť k lekárovi až tak o mesiac.