FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Sono brucha

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Sono brucha" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    Anjelik2616.01.08 12:10??.??.128.83

mám takú otázočku, o nejaky cas idem na sono brucha a chcela by som o tomto vysetreni vediet viac podrobnosti, ako napriklad, ci tam musim ist na lacno a ako prebieha....dakujem za seriozne odpovede.

• ethel16.01.08 12:44??.??.217.203

sono brucha sa robí na lačno.Odporúčam zobrať si so sebou uteráčik,lebo ti brucho natrú gelom (aby si sa mohla lepšie poutierať).Vyšetrenie prebieha v polohe na chrbte,aj na boku..po bruchu ti chodí takou sondou..nie je to nič nepríjemné..

• nika2216.01.08 12:45??.??.171.89

ahoj, urcite chod nalacno, myslim ze ta prezru komplet..neboli to , je to v podstate ako ultrazvuk. ak mas bolesti je dobre ked lekarovi co najpresnejsie povies alebo ukazes kde.jemu to len pomoze.ja sa taktiez chystam..tak vel zdaru a drzim palce

• Anjelik2616.01.08 12:51??.??.154.77

dakujem za odpovede:-)))

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch