co mám robit?poradte mi prosím...

Príspevok v téme: co mám robit?poradte mi prosím...
simuska

chcela by som sa spýtať, že prestala som v pondelok brať HAK, lebo som neskutočne vracala a na druhý den som isla k doktorke a tá mi povedala, ze mám brusnu chrípku, tak som HAK vysadila...zostalo mi este 14 tabletiek z 1. blistra a este 1 celé blistro...a chcem sa spýtať, ked ich budem chcieť znova začať brať ako mám postupovať?ale rozmýšľala som, že zájdem za doktorkou a požiadam ju o inu, pretože z tejto som nesmierne schudla...vážila som 54 a teraz vážim 46kg...a mna to strašne frustruje, pretože každý mi hovorí, že aká som chudá a už nemám taku dobru postavu ako kedysi...čo mám robiť, aby som zase nabrala svoje kilá naspäť???aku by ste mi odporučili, ktorá na vás až tak zle nevplýva? a este by som chcela vedieť, že krámy sa kedy dostavia?no a beriem Lindynette20...dakujem moc za rady.

panča

prave preto, aby si si nerozhodila cyklus, mala by si tu 14tku dobrat (aby krvacanie prislo ako obvykle-chranena ale nie si). Ak chces ine tabletky, budes ich musiet brat hned po poslednej (28 -osmej Lindnette).Cize doberies a namiesto prveho dna prestavky si das 1 tabletu (NOVU). Ale radsej sa porad s lekarkou