Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lupiny v hlave s svrbenie kože

Príspevok v téme: Lupiny v hlave s svrbenie kože
drako

Ahojte prosim vás pekne poradte mi čo mam robiť zrazu som začal mávať v hlave strašne lupiny a ked si neumijem hlavu dva dni tak sa idem zblázniť čo ma tak svrbi ta hlava a ked si ju umyjem tak je zas dobre ale potom to množstvo lupin doslovne sa mi na hlave až take pláty kože odlupuju.Vyskušal som už všeličo ako myslim šampony aj Nizoral aj krem Thermal ktorý som si vtieral do vlasov a za hodinu som si to umyl šamponom Thermal a nič mi nepomáha prosim poradte mi niekto lebo ja už som v koncoch.

xy99

Dobrý deň . Chcel by som sa podeliť so skúsenosťami s lupinami a svrbenim hlavy . Po tom čo som minul 500 eur za sampony z lekární,samozrejme bez účinku som pouzil niečo čo by mi nikdy nenapadlo.je to jednoduchý dezinfekčný prípravok BETADINE. Vlasy som si išiel vyskriabat,neskutočne veľa lupin ,stačilo použiť prípravok dva krát a mam pokoj,pomohlo to aj bratovivšetky ,tak je to overené. Teraz môžem použivat dokonca aj taky smejd akým je Head and shoulders a lupiny sa nevracaju. Prestane kupovat tie somariny z lekární.

Mimuš

Hm aj ja mam ten istý problém a bola som u kožnej a zakazala mi používať žehličku na vlasy a lak ale ja si myslím že to nmám s toho kamaratka mi povedala že budem mat asi psoriazu svrbi ma hlava ked si prejdem prstami po hlave mam niečo take ako chrasty a strašne sa mi šupe aj tvar a kožná mi ani nepovedala že by to mohla byt psoriaza neviem si dat s tým rady už som aj ja s toho v koncoch a ma to štve :(

Mimuš

Hm aj ja mam ten istý problém a bola som u kožnej a zakazala mi používať žehličku na vlasy a lak ale ja si myslím že to nmám s toho kamaratka mi povedala že budem mat asi psoriazu svrbi ma hlava ked si prejdem prstami po hlave mam niečo take ako chrasty a strašne sa mi šupe aj tvar a kožná mi ani nepovedala že by to mohla byt psoriaza neviem si dat s tým rady už som aj ja s toho v koncoch a ma to štve :(

aloegel

Dobry den. Mozem Vam poskytnut informacie o sampone z aloe vera a spreji, s ktorym mozno masirovat vlasovu pokozku. V pripade zaujmu kontaktujte ma emailom.

radomil

mojmu znamemu vyborne na lupiny zabera sampon Microsilver od jedej nemeckej firmy. Je to sampon odstranujuci nielen nasledok ale aj pricinu.
Avsak tvora lupin moze mat viacej dovodou. Preto je niekedy dolezite pristupit aj ku liecbe problemu zvnutra. Ale urcite ziadnymi liekmi chem. povodu.

lupiny

angina - vyslovene tu zavadzas. tie sampony obsahuju ketokonazol co je antimykotikum a nie kortikoid. nabuduce si aspon precitam zlozenie kym vypustim taku kravinu.

GATTO

akonahle uvidite vo vlasoch lupiny a strasne vas to svrbi ..okamzite ku koznej...:: 1.bud mate vazne iba lupiny to je to jednoduchsie nasadi vam sapon z lekarne ktory urcite zabere ked nezabere druhy urcite ano... 2.je ten horsi pripad ked vam diagnostikuje psoriazu...psoriaza alebo psroka sa neda liecit su lieky na utlmenie ale psoriatici to maju do konca zivota..::::

Psoriáza vo vlasmi pokrytej časti hlavy (tzv. kapilícium) je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich foriem. Vo väčšine prípadov predznamenáva začiatok inej formy psoriázy.

Prejavuje sa veľkými, hrubými ložiskami, ktoré sa šíria na čelo za hranicu vlasov a vyzerajú ako presne ohraničená „čiapka“ alebo ako menej nápadné šupinaté plochy. Zdravé vlasy rastú aj cez šupiny a psoriáza ich neobmedzuje v raste.

Psoriáza vo vlasmi pokrytej časti hlavy nespôsobuje vypadávanie vlasov, keďže sa vlasový folikul nachádza hlboko pod kožou a nie je narušený. Zatiaľ čo lupiny sa vyskytujú na celej vlasmi pokrytej hlave, psoriáza vytvára presne ohraničené ložiská a ostatnú časť kapilícia nezasahuje.

Kým pri dotyku prstov s vlasmi lupiny necítiť, v prípade psoriázy sa dajú cítiť hrudky. Sú to nahromadené psoriatické šupiny, ktoré vytvárajú s vlasmi zhluky. Šupiny u psoriázy v kapilíciu obsahujú vysoký podiel mazu. .........................................
Takze ja som ten horsi pirpad mam to dlho kozna mi pvoedala ze psorka to neni ...ale vyskusal som kopec samponov kopec kremov kopec blbosti ktore nepomahaju: takze som sa na to vykaslal ..z hlavy sa mi lupu kusy supin..niekedy ma aj svrby dost hlava po umyti to je v pohode...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lupiny v hlave s svrbenie kože - Fórum - ZDRAVIE.sk