Kedy ste začali prvý raz so sexom ?

Príspevok v téme: Kedy ste začali prvý raz so sexom ?
bubina

Dcérina kamoška má 14 a že už spala s viacerými chalanmi, to sa mi zdôverila dcéra. Ide o normálne dievča zo slušnej rodiny, zlatá, nechápem, nechcem si ani predstaviť, čo môže mať za sebou moja dcéra /15r./, samozrejme tvrdí, že nič :-). Som z toho zhrozená alebo som už stará ??? Kedy ste prvý raz sexovali?

divna

janina3456- dakujem asi mas pravdu,radsej neskor a s niekym kto ma lubi ako skor a s nejakym ..... ale vies ,vela ludi sa ma nato uz pytalo aj pyta ci este som panna alebo nie..a je to pre mna take cudne...bud prejdem na inu temu alebo si z tej otazky spravim srandu...a niekedy sa to neda len tak povedat ze este nic. dokonca si so mna robi kamoska srandu ze ci nie som cudna ze este som nic nemala...lebo ona mala uz v 15stich..a najhorsie ked ideme spolu niekde do baru a vtedy to kazdemu zacne rozpravat aka som :(

janina3456

to DIVNA: co je na tom ze si ešte nemala sex? ja som tiež prvy krat az v 21 rokoch a myslím že lepšie ako počkať som ani urobiť nemohla. bolo to s človekom ktorého lubim a verím mu. nechcela by som o to príst s niekym kto by si ma nevažil len preto že už mám na to svoj vek. len počkaj kym príde taky čo ti za to bude stať. je to predsa len jediný krát po prvý krát tak si to nepokaz tým že to bude s nejakým chumajom

divna

hmm ja som este nemala sex a pritom mam uz skoro 20 rokov. chodila som s mnohymi chalanmi a nejak k tomu este nedoslo.dufam ze coskoro to bude! a dufam ze s niekym koho budem starsne lubit a aj on mna. lebo starsne rychlo zbehli tie roky a v dnesnej dobe nemat este sex v 20tke to je velmi cudne. neviem ako ste ostatní na tom ale mna to dost stve ,lebo inac som normalna holka ktora to tiez potrebuje

sasa170494

no...14 a ani to nelutujem..............ma to byt stale s clovekom koho nadovsetko milujeme.......panenstvo mame raz a je to krasne ,tak ho mame dat naozaj tomu koho lubime,a to nie po dvoch mesiacoch lebo to je hlupe!

Datail

Urcite to nebolo v 15.. Dievca este nie je poriadne fyzicky vyvinuta... a urcite to nebolo OK, ked mala sex ( ak ho mala ) so 17 rocnym chalanom, ktory ma dlzku svojho penisu 20 cm a do tvojej dcery by voslo iba 15.. podla mna si ta 14 rocna vymysla.. je to hlupost..

virginmary:)

ja mam 18,som panna,a nesere ma to...aj ked niekedy citim isty neviditelny spolocensky natlak,ked vsetci okolo tvrdia ze to uz maju davno za sebou ale to neznamena ze to spravim s prvym idiotom co mi vojde do cesty...deti tu hovoria ze to nelutuju,ani ja to nelutujem,a vsetci sme spokojni...:)

emilka

Mala som 17 a mám už veľa rokov.Treba sa z dcérou porozprávať o antikocepcii,je to určite lepšie ako sa hroziť následkov.Keď bude dievča vedieť,že mama má k sexu rozumný postoj,na všetky otázky jej bez ostychu odpovie ,bude aj ona rozmýšľať.Určite sa nebude hrnúť do niečoho -lebo aj kamarátky-.Osobne si myslím,že to nie je téma na paniku,treba sa snažiť predísť komplikáciam ,ale nie nejakými morbídnymi zakazmi.