prvý sex

terra

určite Ti nepoviem, aby si sa na nič nepripravovala, pretože je to blbosť. keď ste s partnerom na tom tak, že chcete mať sex, pre babu je to ... proste stále na to myslí. či sa bude páčiť chalanovi nahá, či sa do teba dostane, či to bude moc bolieť, takže ... z hlavy to ťažko dostaneš, ale ak je chalan ohľaduplný, nemal by moc tlačiť na pílu a keď z neho budeš cítiť nehu a porozumenie voči Tvojmu telu, zvládneš to ... môj 1. sex bol hrozný - pretože priateľ to chcel, ja moc nie, no nechcela som ho vtedy stratiť, keby som bola vedela, určite si panenstvo nechám pre terajšieho, bolo to 1000-krát lepšie, i keď ma to bolelo ... vtedy som mala problémy a ... netlačil na mňa a vždy sme išli len potiaľ, pokiaľ to šlo a ... pravý sex prišiel až po asi 2-3 mesiacoch keď som si bola úplne istá, že ho milujem ... tak veľa šťastia a krásny zážitok ...

asdfjklô

dolezite je byt pripraveny na prvy sex. myslim to tak, ze ked si pripravena, tak sa na to nepytas na roznych forach roznych ludi, ale diskutujes o tom s partnerom a proste to spravis.