Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO STE DNES JEDLI ???

Filaga

certik si dal na obed šnicel, potom cokoladovu torticku a teraz papal pomaranc, ale iba polku, lebo som mu drhu uchmatol.

mackousko

Ja som zacal od rana o 4 00 som si dal dva rozky plus 500g Acidko.
5 50 som si dal spagety s kuracim masom plus plno zeleniny (neco na sposob ciny)
8 45 som si dal to iste co 5 50
11 45 ryza plus kuraciu pocienku so zeleninovym salatom
15 00 zemiaky so zapecenym syrom
17 45 Proteinovy napoj s maltodextrinom, glukozou a kreatinom.
19 30 Znova proteinovy napoj s kreatinom
20 30 Spagety a kuracie maso
22 00 250 gramov nizkotucneho tvarohu s grankom
22 15 spanok.

Filaga

ja som na ranajky vpodstate nemal nic, iba ako som krmil macence, tak som si potom olizal prsty. Trochu stavicky z tych kapsiciek sa mi po nich roztiekto. Na olovrant tresku so 6rozkami. Potom tresku s dvoma toustikmi. Na obed dva pizza-rohliky a teraz tlacin bagetku s loveckou salamou.

forev.

myslim, ze tato lady sa chcela dostat aj na uplne iny portal.
mimochodom, gingko pijem aj ja- to je na pamat..hm, nechcela si radsej laxativum, ci take nieco?

jonnyman

Ja som mal dneská na raňajky tiež jogurt s čokoládou a s banánom a s nastrúhaným jablkom,potom som zjedol kúsok jablkovo-makového koláča a vypil som asi pol litra mlieka....ešte pred obedom som zjedol sáčik čipsov (solených papričkových) a jednu horálku...na obed som jedol pečené kura so zemiakmi a ešte som dojedol rezne (len 2)...na olovrant som mal trochu segedinského gulášu....na večeru som mal kus slaniny a trochu klobásy....ešte pred spaním som musel zjesť jednu čokoládu....to je asi všetko...jáj ešte som jedol aj pukance medzi obedom a olovrantom...všetko zapíjam husteným čokoládovým mliekom...to je vše,keď sa dobre najem tak mi aspoň chutí fajčiť...

zmrzlinka76

Ja na ranajky ovarove koleno,na desiatu 3 bravcove rezne a zemiaky,na obed mastny bocik 1kg a knedlik,na olovrant skvarkovu pomazanku a chlieb a na veceru 9ks torty.TO VSETKO ZAJEDAM SLADKOSTAMI a za kazdym chodom pivo GRRRRRG.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CO STE DNES JEDLI ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk