Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tipy na raňajky..

majusaa

medzi moje oblubene ranajky patri napriklad aj zarobena smotana a piskoty a k tomu ovocie, mnaam alebo potom vajicka na milion sposobov:-)

sweater*

ak mas doma mixer, ja oblubujem, ovocie, napr. 1 banan 1 jablko, 1 kiwi a napr 1 mandarinka, supnem to do mixeru, je z toho taka kasicka ako detska vitziva :), pridam za hrst orechov rozne druhy vlociek a otrub a med :)

tiger1989

na ranajky no nap. bananovy kokteil s cerealiami , chleb vo vajicku,, spisske parky s vajickom alebo pampuch :-),, rybacia pomazanka s pecivom , alebo klobaska , ham and eggs - hemendex :D , omeleta , krupica , myslim ze staci nie ? :D

simka111

Nasla som na nete recept na zdrave ranajky napr.do hrnca dame 1 pohar vločiek a zalejeme 2 poharami vody a varime pokial nevznikne husta kaša.... neviem ci to je zdrave a či sa pri vareni neodstrani plno vitaminov a dolezitych latok...a čim sa to da ochutit????? dakujem :D

jana3

ja si myslim, ze tato tema sem patri. ved ranajky..to je o zdravi... ja mam momentalne toast so syrom, redkovkou a vajicko na makko. k tomu kava bez cukru a matovy caj:)

liana

ovsenevlocky zalejem 60stupnovou vodou tak na pol minutky, vodu zlejem, zalejem vlocky acidkom, pridam Nesquik kakaovy prasok, zamiesam a mnam.Tieto ranajky milujem, dokazem to jest kazdy den

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tipy na raňajky.. - Fórum - ZDRAVIE.sk