Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka pre chalanov

:))

diiky:)) tak aj ja som toho isteho nazoru aby baba nefajcila, nepila a nenadavala, lebo to uz ani neni baba...D a este ked sa ma chalan bozkavat s babou ktora smrdi od cigariet..no hnus:D ....ale aj tak neviem co si mam mysliet teda, lebo co poznam chalanov, napr. mojich spoluziakov tak viac sa bavia s tymi babami, ktore fajcia, piju a nadavaju..a tie baby, ktore to nerobia tak su uplne nieco menej podla nich..:-(( ako napr. ja a niektore spoluziacky..

marek 24

Nuž ja studujem na skole , kde su takmer samí chalani a tak často preberáme dievčatá, takže na základe veľkého počtu názorov ti môžem povedať, že fajčenie je veľké negatívum.Nadávanie takisto.Čo sa týka pitia alkoholu, tak pokiaľ sa dievča poriadne opije , tak to tiež nepridáva na kráse, ale pokiaľ pije s rozumom, tak je to uplne v poriadku.Ak sa zabavaš dobre aj bez alkoholu, tak tam nemá vpliv či si s nimi vypješ alebo nie.Záver - nefajčiť,nenadávať, pitť s rozumom

montrela

No...ja som sice dievca,ale aj tak tu musim prispiet nazorom :) no neda mi ;) ja fajcim a uz som sa velakrat stretla s tym, ze pre niektorych muzov to je sexy...nie ked v jednom kuse dymis ako komin, ale ked si uz fajciarka, tak ked si das elegantne jednu dve tri slimky tak je to uuuuuoplne ok, s pitim....velmi eee, lebo ozrata baba, ktorej je zle, nevie co rozprava a nekontroluje sa je nechutna a s tym slovnikom...no ehm....ja nenadavam vobec, nejak mi to na jazyk nechodi, ale nemyslim si , ze je nejak extra rusive ak dievca pouziva nejake vulgarizmi....samozrejme toto vsetko vravim o zenach, nie o 15 rocnych babikach, vsak fajcit a pit je dovolene aj tak az od 18 ;)))

filip2

Osobne som sa blizsie poznal s jedinou babou, ktora fajcila cigarety a pravdu povediac dodnes to nechapem, ako sa mi mohla vobec pacit...
Nehovorim, ze baba ma byt zatvrdly abstinent, ale nevidim dovod sa ozierat len preto, ze je piatok, alebo ma niekto sviatok.
A ked nadava? Vsetko je to vecou vkusu, ale slecny so slovnikom vysluzileho namornika sa asi nepacia nikomu. Osobne ma najviac dokazu zaujat 16 rocne dievcatka, ktore rano na zastavke narychlo v skupinke slukuju nejake "lajtky", a vypustaju perly typu "do p*ce, v sobotu som sa tak ozrala, ze mi matka zakazala na 2 mesiace diskoteky..."

tafko

samozrejme,ze baba nema co nadavat alebo chlastat a fajcit,to ju nerobi moc atraktivnou,takze ja osobne mam rad baby,ktore sa vyhybaju takymto aktivitam

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka pre chalanov - Fórum - ZDRAVIE.sk