Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

B-komplex

Príspevok v téme: B-komplex
tafko

Prosim vas,uzivam vitamin B-komplex zakupeny v Irsku,terau vam napisem kolko obsahuje kazdy vitamin a chcel by som vediet,ci mi to neuskodi,ked ho budem jest kazdy den alebo ako casto sa ma vlastne b-komplex uzivat.Spolu s tymto vitaminom uzivam dalsi vitamin calcium s magnesiom v jedne tabletke a este uzivam vitamin c,takze nevadi to,ked to uzivam vsetko naraz?Toto obsahuje ten mij B-komplex:d Biotin 50 mikrogramov
Choline 6.2 mikrogramov
Cobalamin/vitamin b12/ 25 mikrogramov
Folic Acid 400 mikrogramov
Inositol 6.25 miligramov
Niacinamide/vitamin b3/ 50 miligramov
Paba 6.25 miligramov
Pantothenic Acid/vitamin b5/ 50 miligramov
Pyridoxine/vitamin b6/ 50 miligramov
Ryboflavin/vitamin b2/ 50 miligramov
Thiamin/vitamin b1/50 miligramov

[zruseny12]

Tiez som brala vitaminy SK-B-komplex,a lekar mi povedal,ze tychto vitaminou ma telo stale malo,lebo sa stresom v tele nicia,alebo ako tu uz bolo pisane vulucuju....Aj teraz beriem,ale trochu v inom zlozeni....

RNG

tafko, co sa tyka tych mineralov, mnozstvo nie je velke. Hlavne ked maju formu oxidov a karbonatov.
a kosti potrebujes viacej mineralov ODRAZU, inac sa nemozu zabudovat a prebytocne telo vyhodi
Clovek potrebuje vraj az 1500 mg calcia a 600 mg magnezia.
Roship extract je vytazok zo sipiek(divoka ruza)

tafko

Ja uzoivam vitamin c500,ktory obsahuje ROSEHIP 5 miligramov,co je to ten rosehip.Takze mozem ten B-komplex uzivat pohode kazdy den?A ten vitamin CAL/MAG obsahuje calcium 500 miligramov a magnesium 250 miligramov,je to v pohode?nemal by som radsej uzivat calcium osobitne a magnesium osobitne?

shobian

B komplexom sa nemozes predavkovat. nepotrebne mnozstvo vylucis v moci. s ostatnym nemam skusenosti tak radsej neradim

RNG

to je taka priemerna zmes, nic extra vysoke. Trochu extra mineralov tiez neuskodi, Ja osobne beriem hodne vitaminu C, 3 gramy denne +.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

B-komplex - Fórum - ZDRAVIE.sk