Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frontin

RNG

Betka, neviem ti povedat, co maju lekarne na Slovensku, ale celkove potravinove doplnky by nemali byt medzi liekmi ale doplnkami vyzivy.
Z mojich obchodov mozes priamo kupit potrebne alebo nechat si to poslat na dobierku postou.

RNG

Betka, St John's Wort (hypericum perforatum) je po Slovensky Lubovnik bodkovany.
Vytazok so spravnym mnozstvom ucinnej latky, hypericinu- je spolahlivejsi nez caj.

RNG

5-HTP je na vytvorenie serotoninu
St Johns Wort je proti zanikaniu serotoninu.
Skus, co ti pracuje najlepsie.
Moja zena berie len st Johns Wort podla potreby od 0 do 9 denne(po troch, dva boli malo)
Ja som osobne zobral zoparkrat 5-HTP, ked som bol depresnuty a nevedel som poriadne spat.

niedepka

ahoj alinea,kolko mas rokov?podla mna by si to nemala brat,mojej kamoske to niekto dal,ze je po tom dobra nalada,takze som to parkrat skusila na party...ano sranda bola,ale na take veci treba pozor a uz vobec nie uvazovat na nejake dlhodobe uzivanie,skus nieco prirodne a hlavne najst pricinu svojich uzkosti alebo preco to vlastne beres?skus nieco ine...

betka

ahoj, ja som frontin brala asi pred rokom na úzkostné stavy, ale myslím že mi vôbec nepomohol, má veľa nežiadúcich účinkov, bola som po ňom taká ospalá bez energie, ledva som vstala z postele, bolela ma strašne hlava a nechutilo mi jesť. ale nie každémú sadne hneď prvý liek, zvlášť pri takýchto stavoch. ja som sa na to vykašlala, som si začala kupovať ľubovníkový čaj, navštevujem psychológa a je to oveľa lepšie

alinea

no nie, su nemate ich teraz v bratislave v obchode, som ich musela objednat, si po ne pjdem. inak staci jedno z toho, alebo obidve treba? nevadi ked sa budu kombinovat?

RNG

Alinea, neviem, odkial beries, ze moja firma nema St John's Wort alebo 5 HTP.
Mam tu prave pred sebou inventurny harok z 14 januara, a oboje tam su, asi na sklade v Lucenci.Mozno, ze nie su v Bratislave v obchode, ja tu mam len suhrnnu inventuru, aby som vedel co objednat.

alinea

RNG, ja si uvedomujem, ze je to synteticka latka a ze to nie je najlepsie pre telo a vobec som neni nadsena s tym ze to uzivam, akurat ze som si to musela dat pretoze som nemala po ruke nic lepsie a bola som uz mesiac vo velmi zlom stave a nebola som schopna vobec nic robit, chcem skusit tie veci ktore pisete, akurat ze ich prave teraz nemate v obchode a tak som nemohla uz cakat dalsie dni, najradsej by som to urobila tak, ze by som brala len tie prirodne veci, otazka je len, ci mi naozaj pomozu a ci budem moct vysadit tie co teraz beriem a uz naozaj nemozem cakat. ale aj tak dakujem za rady. budem sa snazit to nejako vyskusat, uvidime ci sa to podari., dufam ze hej.

alinea

ethel, to si mozem dat len dvakrat a potom si to uz nedat, len tak, netreba znizovat davky? ja so tiez rozmyslala ze si to uz nedam, najradsej by som si to uz nedala

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Frontin - Fórum - ZDRAVIE.sk