Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zmensenie prs zo zdravotnych dovodov

AlPa

Dobry den!Neda mi nereagovat!Hlavne teda ma pobavili mudre rady,ako treba cvicit a potom prsia pojdu dole......?????? Za seba len tolko....Od 17 rokov som mala velkost 70 E.Velke,ale pevne prsia.No po porode a naliati prs mliekom mi napriek schudnuti 14kil a poctivemu cviceniu zostali 70F.A tak som porodila druhe dieta a mala velkost 75F + ziadna pevnost,riadne ovisnute- normalka pre taku velkost.Momentalne som tyzden po zmenseni,podotykam,ze cez poistovnu som neuspela.Bala som sa,ale Nelutujem!!!!!Zivot mame len jeden,toe prsia sme nemali vlastnym pricinenim(ja som tam nemala ziadny tuk,len zlazy tak vyvinute),cize telo utle a prsia sa mi nikdy nepodarilo zhodit ani o cislo,lebo nebolo co na nich chudnut.Stalo ma to 2 500€,teraz mam pevne C,lebo mi ich aj pekne podvihli.Takze zahodte strach a chodte za svojim snom!!!!Drzim palce ;-)

AlPa

Dobry den!Neda mi nereagovat!Hlavne teda ma pobavili mudre rady,ako treba cvicit a potom prsia pojdu dole......?????? Za seba len tolko....Od 17 rokov som mala velkost 70 E.Velke,ale pevne prsia.No po porode a naliati prs mliekom mi napriek schudnuti 14kil a poctivemu cviceniu zostali 70F.A tak som porodila druhe dieta a mala velkost 75F + ziadna pevnost,riadne ovisnute- normalka pre taku velkost.Momentalne som tyzden po zmenseni,podotykam,ze cez poistovnu som neuspela.Bala som sa,ale Nelutujem!!!!!Zivot mame len jeden,toe prsia sme nemali vlastnym pricinenim(ja som tam nemala ziadny tuk,len zlazy tak vyvinute),cize telo utle a prsia sa mi nikdy nepodarilo zhodit ani o cislo,lebo nebolo co na nich chudnut.Stalo ma to 2 500€,teraz mam pevne C,lebo mi ich aj pekne podvihli.Takze zahodte strach a chodte za svojim snom!!!!Drzim palce ;-)

0vecka

jj enchapem tuto logiku ze boli ma chrbat tak si nieco ufiknem. Treba najprv zakat cvicit a az ked to nepomoze robit taketo nieco radikalne. Kulturistu tiez neboli chrbat a ma tam toho viac ako zopar kg tuku

Gima

Aj mna to obtažovalo, prsia, no zacala som cvičit niektore jogove cvicenia, posilovať paže - cinky, obmedzila som tuky a sladke, občas zašla do posilovne a vu a La prsia sa mi vcukli na velkost asi 2 a to som cele detsvo mala velkost 3. Viete telo tvoria vecsinou svaly a ked ich človek nepouživa hold ochabnu.

sleepers

No ak chcete zmensit prsia zo zdravotnych dovodov treba sa odstahovat do Prahy, ak tam pracujete aj ako cudzink bez trvaleho pobytu zmensia prsia......sestrin pripad, nemocnica Motole....Slovensko este v tomto nevyzrelo

sleepers

No ak chcete zmensit prsia zo zdravotnych dovodov treba sa odstahovat do Prahy, ak tam pracujete aj ako cudzink bez trvaleho pobytu zmensia prsia......sestrin pripad, nemocnica Motole....Slovensko este v tomto nevyzrelo

xxxxxxxxxxxx

no neviem ci to bude lahka cesta si to vybavit zo zdravotnych dovodov. Mne to zamietla pani doktorka s odovodnenim ze ona zadarmo to robit nebude. Vystavila ma aj neprijemnej situacii pri vybavovani. Bola som koli tomu v statnej nemocnici v kosiciach. Mam zdeformovane plecia aj chrbticu, ju to nezaujimalo. Bola arogantna prisla pomerala povedala vyberte si pozicku dnes ju daju hocikomu vraj to nieje vela tych 1200 eur...a odisla za toto nase stretnutie este zinkasovala 17 eur. Uplne ma znechutila. Ja mam velkost 80F...no ale povedala som si ze uz ked som tolke roky vydrzala, tak vydrzim este tych par rokov..povedala som si ze az po babatku pojdem na nejaku sukromnu kliniku. uz to u mna nema vyznam ked mi taha na triciatku a este nemam babo. bolo by to zbytocne lebo po kojeni ci pribrati by tie prsia nevyzerali asi pekne. tak si pockam...

veroniciak

Dobry den, tiež uvažujem nad operaciou už veľmi dlo pretože mam 162cm a 75G ba dokonca už aj z tej mi začínaju vyliezať, je pravda že nie som najštihlejšia okolo 65kg ...prsia mi začali rasť asi v 12tich rokoch a teraz ked mam 24 a mávam skoro denne migreny, no lekari mi tvrdili že z antikoncepcie-vysadila som tabletky pred 3 rokmi ale migreny neprestali...a chrbtica ma bolieva tiež často.čítala som príspevky o zmenšení a o skusenostiach, no troška sa toho bojíma, niesom ešte celkom rozhodnuta. Aby sa nahodou niečo nepokazilo. Nemám radšej počkať po deťoch/kojeni?ake mate skusenosti? Dakujem

dia78

zuza1108
Zuzka, ak možem, chcela by som sa skontaktovat´ cez mail. Mám bolesti chrbtice pár rokov a obstreky u ortopéda...niečo hrozné..dnes som bola bola v poistovni..no pani sama nevedela čo a ako?...ak je možné, prosím kontaktujte ma na diana.simonova@centrum.sk dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zmensenie prs zo zdravotnych dovodov - Fórum - ZDRAVIE.sk