Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MALE PRSIA

dercftvzgubhnijmk,

ahojte mam 17 rokov a bola by som velmi rada keby mi prsia narastli este aspon o 5-8 centimetrov ..... obvod hrudnika mam 85 :(( prosim vas poradte mi co mam spravit aby sa mi zväcsili ....no skor by som sa mala spytat ci mi este mozu narast ... newem ako je to s genmi moja mama mala take male prsia a moja babka mala zase naopak velke ... ak by mi niekto vedel poradit tak mi pls napiste na moj email (sweet_roxxy@azet.sk ) klebo newem ci sa sem este niekedy dostanem :D

ms2

vilaaaaaaaaaa,netrap sa co je male to je mile aj ja mam male a uz som vydata a mam dieta kto ta chce tak ta chce taku aka si cau

gabca

z niektorych ludi fakt nemôzem....zevraj jedina nevyhoda je ze sa z hak pribera......ludia sak sa spametajte.....to fakt si niekto mysli ze hak ma len vyhody???treba porozmyslat predtym ako si clovek znici cele telo....nevzdelanec je ten kto si sam znici zdravie,dobrovolne....a este sa tu bude rozculovat - deedee je priklad....

usiko

deedee, no tak celkom to tak nie je pravda, ze horm. antikoncepcia je tak skvela....ja som ju brala 11 rokov s prestavkami, a okrem ochrany pred tehotenstvom a zdanlivo pravidelneho menzesu mi ziadne benefity nepriniesla...je to chemia ako kazda ina, aje uvedomila som si to len teraz, ked som prestala:konecne sa mi vratila chut na sex /co ani prijednej z 5 druhov HAK, co som brala, som nezazila, az som si myslela, ze som frigidna...a dolu som bola totalne sucha.../, mam ovela krajsiu plet, som pokojna /pri HAK pravidelne vykyvy nalad a depresie take, ze mi psychiater predpisal antidepresiva/, a konecne nemavam mykozy ,co byvali pri HAK pravidelne....jasne, znizuje riziko rakoviny vyjecnikov a endometria, ale podla vyskumov sa u zien co to beru vyskytlo viac rakoviny prsnika...tak to nie je az taka vyhra....okrem toho cyklus neupravuje, len ho udrziava, povysadeni ho mas taky isty ako si ho mala, ked nepravidelny, tak nepravidelny, pretoze pri hak nedochadza k ovulacii teda cinnost vajecnikov je zastavena, resp. totalne utlmena.......len tolko...

Laslo7777

No tak je to aj o tom ci ti to az tak vadí. Napr kazdemu sa paci nieco ine. A mne osobne sa pacia viac mensie prsia. A poznam tiez baby ktore nemali do 17-ich skoro niec a potom im narastli dost velke prsia. Ale ako na tvojom mieste by som si s toho nerobil tazku hlavu. Male ale sikovne.

3martina3

Vilaaa, kasli na vacsie prsia, ja mam uplne minimum na hrudi. Brala som aj HAK (nie kvoli zvacseniu:)), trosku sa mi zvacsili, ale je to fakt individualne. Jednej sa mozu zvacsit aj o niekolko cisel a inym vobec nic...
Skor sa zameraj na ich spevnenie, aby boli pekne a prijemne na dotyk :) Takze treba spevnovat prsne svaly a kremovat a masirovat.

ifka

deedee,som rada,ze pracujes v zdravotnictve ako ja a vidis skoro kazdy den,ake skody napacha antikoncepcia u mladych dievcat:-))..ake usilie musia vynalozit lekari,aby zachranili zivot takymto dievcatam,aki su niekedy zufali,ked im takato baba vykrvaca priamo na stole,akymi migrenami trpia..atd!!kazdy lekar,ktory ma svedomie toto vie..a taketo premudrele ako ty,nemaju sajnu,aky biznis je hormonalna antikoncepcia..boze,male prsia:-))ale zdrave..a ziadna antikoncepcia nechrani pred rakovinou!!je to na vymyvanie mozgov...a vidim,ze sa im dari:-))

lia023

aj ja mam male prsia.spociatku ma to hnevalo ze preco ja ale ma to uz preslo.su aj dolezitejsie veci...inac mam 18:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MALE PRSIA - Fórum - ZDRAVIE.sk