Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zehlim si vlasy uz asi pol roka a si totalne nemozne..pomoc

Príspevok v téme: zehlim si vlasy uz asi pol roka a si totalne nemozne..pomoc
zehlicka8888

pomozmtew mi prosim mam 14 rokov a dtredne dlhe vlasy (asi po lopatky)a kazde rano si ich zehlim do skoy zehlickou eta udajne zevraj s medenymi platnickami ale akosi ta farba schadza dole a su kkovove aspon sa mi zdaa...pouzivlaa som tuzidlo libar to orazdzove ale sa mi minulo tak som si kupila got2b....a poviem vam vlasy mam strasne znicene....ale to uz bolo aj pred tym...akoze pouzivam zehlicku kazd erano ...a konce mam uplne mozmene...a vlasy zacinaju byt tiez riadne znicene...nejakku pomoc mi poradte...lebo ja nehcem kucerave vlasy ani za nic..a ak bude pokracovat v zehleni pridem o ne...tak mi pls pomozt enejaky recept domaci alebo z obchodu...dakujem

agina

Najlepsia kozmetika na vlasy aku som doteraz vyskusala, bola BIOLAGE. Dostat ju len v znackovych kadernictvach MATRIX. Vlasy treba rozhodne trosku pristrihnut, dodat im ceramidy a vitaminy....skus si doma spravit masku zo zltka a kyslej smotany s troskou medu a citronu. Tento zabal na vlasy treba robit kazdy tyzden, najlepsie cez vikend a vlasy si oplachovat zihlavovou vodou. Rychlo sa zregeneruju. Takisto by si nemala zabudat na ich hyrataciu.Nielen zvonku, ale aj zvnutra.Samozrejmostou by u teba mali byt aj balzamy na rozcesavanie a laky take, ktore chrania vlasy pri fenovani a zehleni /TAFT/.Iba takto dosiahnes pozadovany vysledok.

sasa

jaj moja, nex uz mas hovikaju zehlicku, NEMOZES SI VLASY ZEHLIT KAZDY DEN...budes ich mat vysusene,slabu farbu a podobne..urcite si kup nejake masky vyzivne atd..

poliewoocka

Rozhodne zmen zehlicku,kovove platnicky nie su najvhodnejsie.Kup si taku,co ma teflonovo-turmalinovy povrch.Zmen aj obliecku na vankus za satenovu.Potom je tu cely rad kozmetiky,ktora regeneruje a chrani.Zajdi aj za kadernickou na kuru.

nellly

tie vlasy by si si nemala zehlit kazdy den velmi im to skodi tak maximalne dvakrat do tyzdna ak ich chces mat rovne tak pouzi nejaky pripravok na rovnanie vlasov...mne to pomohlo a teraz si nemusim tak casto zehlit vlasy...fakt to vyskusaj

aduliena

Nechápem, prečo si musíš žehliť vlasy denne, veď to nie je potrebné a vlastne aj preto máš vlasy zničené. Mne úplne stačí vlasy vyžehliť raz a vydrží mi to celý týždeň /ak nezmoknem/. Tak neverím, že tebe to nevydrží pár dní. Tebe už pomôžu asi iba nožnice, ostrihať tie zničené vlasy, nemusíš všetky naraz, ale aspoň postupne.

diankaa

ahooj...ja si tiez zehlim vlasy..NEMOZES SI ICH ZEHLIT KAZDY DEN..strasne im to skodi..ten teply vzduch...skus vlasovu kozmetiku značky LYBAR..je velmi dobra a zehli si vlasy max.2 krat do tyzdny

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zehlim si vlasy uz asi pol roka a si totalne nemozne..pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk