Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam chlpy nabruchu a som zena :(

lole99

Ja si tiez holim brucho aj vsetko od 14, viem aky mas z toho komplex. Mozes skusist ziletku alebo depilacny krem co je na tvar a oblast bikin.

3martina3

Kludne si to ohol. A na rady typu "budes to mat este horsie" sa vyprdni. Ved si to predsa budes holit pravidelne, nie? Ja si tiez holim hadam od 14 rokov nohy, ruky, brucho, vsetko...Mam rada, ked je moje telo hladke a aj moj priatel to ocenuje :)

ako?

mne rastu tmave chlpky nad perou a som tiez zena...uz som sa na to vykaslala, aj ked sa s nimi citim horsie ako by som sa mala bez nich...neviem co snimi, bojim sa ich dat prec, aby to nebolo este horsie. vie niekto poradit?

baby

len si s tym nic nerob, lebo Ti budu rast horsie, vravim podla vlastnej skusenostsi, ziletka v ziadnom pripade, skus ist do kozmetickeho salonu a spytaj sa na odfarbenie peroxidom, veim ze o robia na tvari, treba sa spytat

---

Si este mlada aby si nad tym uvazovala, casom uvidis ako sa to vyvinie.
PS:Aj moja zena ma chlpky a je to celkom zaujimave :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam chlpy nabruchu a som zena :( - Fórum - ZDRAVIE.sk