Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Častá návšteva WC

Príspevok v téme: Častá návšteva WC
dubaj

Zdravim Vas...
Uz dlhsie sa mi stava , ze ked sa najem ,okamzite musim ist na wc, proste na velku potrebu.Ano je to logicke :) ,ale nezda sa mi byt normalne aby som po kazdom jedle siel na to wc, proste to hnusne nutkanie ist tam..
Neviem ci mam nejake zazivacie ci ake problemy.
Neviete co by mi pomohlo? V podstate niekedy mi to aj brani k najedeniu sa ked som mimo domu alebo inde.

magduša

som po operácii žlčníka a pečene bolo to pred pol rokom a teraz mávam stolicu aj 6 krát denne nie riedku neviem či to nesúvisí aj s tým, že som uživala pestrec mariansky 7 týždnov

siky994

zdravím

som muž a mám tiež podobné problémy ako tú píšu ľudia...po jedle niekedy hneď a niekedy neskôr musím ísť na WC...stolica väčšinou redšia ale niekedy aj tvrdá...plyny tak isto,cítim,že si potrebujem uľaviť často,tak keď to urobím,tak lepšie už...ale napríklad po obede keď už niečo zjem tak mi netreba na WC hneď tak ako rano alebo na obed...

ďakujem za všetky rady

wox

Mam podobne problemy, ak nie aj tie iste.
Pozeram ze tema bola aktualna minuly rok, ako si na tom teraz? Je to uz vyriesene? A ako?

RNG

Michal 31, mas problem v crevach potrebujes si ich poriadne precistit a nasadit spravne probiotika.
Dlhodobe zanedbavanie crevnych problemov vedie k vredom,aj crohnovej corobe, a neustale drazdenie aj k rakovinam.
Psyllium a probiotika Kazdodenne, az ti ten problem prejde a budes mat pevnu a pravidelnu stolicu.

michal31

ja nemusim chodit casto na wc,ale hocikedy citim,akoby som to mal na krajicku hoci to viem udrzat,no potom na slipach nejaky flak akoby z hnackovej,vodnatej stolice.nikdy som to nemal,tiez plynnatost mam, skor riedku stolicu,pri sexe sa nemozem nacisto uvolnit lebo by som zrobil aj velku potrebu.
ludia,z coho to moze byt? nebudem mat aj ja nejaku tu chrownovu chorobu? ako sa to prejavuje? jem dost cokolad v poslednych dnoch pri stresoch ale tiez hodne zeleniny varenej vo vode.vyvazujem,tak neviem co to bude.
poradte,prosim. ist s tym niekde alebo zmenit stravu,ci tie cokolady?

RNG

Dubaj, psylium je vlaknina, je to supka=plevy z indickeho obilia(plantago ovata alebo indicky skorocel)
Omluvam sa za chybu, tam malo byt probiotikum, nie atb.
Toto nakoniec radim kazdemu, k udrzbe zdravia patri cistenie a regeneracia. Creva si treba tak isto cistit, ako ruky, zuby, vlasy, cievy, pecen,ladviny...
Vsetko sa spimi, aj vnutorne organy sa zanasaju a dnes su zname prostriedky na cistenie a regeneraciu.

RNG

Espumisan obsahuje aktivnu latky symethicon, krora rozbija bubliny na kvasnych penach a tak ulahcije plynom unikat. Neadresuje ale vobec kvasenie v zaludku. Na odstranenie kvasenia treba zvysit alebo doplnit mnozstvo zaludocnych kyselin, Len tie potlacia kvasne(a aj ine ) bakterie v zaludku.
Doplnok na to je Betain HCl, 2-3 tabletky s jedlom. Ten pracuje!
To mam vyskusane osobne .
Ja, ako starsi clovek som trpel roky palou a plynnatostou. Uz nie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.