Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5-HTP

danthe

To naozaj po 10 dnoch uzivania necitis,ze by sa ti zlepsila nalada alebo ze by si natolko nepocitovala smutok a uzkost?Ved serotonin by sa mal za taky cas prejavit.

danthe

Tak naozaj asi nikto z tych,ktori chodia na tuto stranku neuzivali ten 5-HTP,lebo by sa urcite podelili o svoje skusenosti.

danthe

RNG,ja som chcel proste pocut aj nazory tych,ktori to naozaj uzivali,nie len nazory lekarov,ktori sa tym zaoberaju.Chcem pocut o skusenostiach beznych ludi,najlepsie zo tych zo Slovenska,lebo oni si to zrejme aj objednali v tvojich doplnkoch.Nespochybnujem ucinky 5-HTP,ale rad by som pocul o praktickych skusenostiach tych,ktori ho isty cas brali pravidelne.

RNG

danthe, to nie je nova vec,ani zalezitost na diskusiu, to je fakt; najdi si to vo Wikipedii(anglicka verzia , pod "5-HTP" aj "serotonin")
Zato ze to vacsina medickej komunity nechce prijat, to na fakte nic nezmeni. Aj aspirin a penicilin nechceli prijat desatrocia. Nic nove pod slnkom.

danthe

Uzivali ste niekto 5-HTP?Ake to malo na vas ucinky?Pomohlo vam to pri depresii?Nenasiel som ziadne ohlasy tych,ktori ho naozaj isty cas uzivali,takze neviem,do akej miery je to,co sa o nom pise pravda a do akej len klasicky reklamny predaj.Podelte sa so svojimi skusenostami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

5-HTP - Fórum - ZDRAVIE.sk