Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ocista organizmu a vyrazky

fiona

ludia, poradte konkretne, co jedavate namiesto rastlinnych tukov? stuzene a hydrogenizovane tuky su zle a cim si teda mam natriet chleba? raz za cas si urobim nejaku zdravu natierku, napr. z avokada alebo z cicera, ale nie vzdy sa mi chce.

mira

Súhlasím s tým lepkom, čo je bielkovina a tiež sa nemá preháňať a je v múke.
Triglyceridy sú ale cukry, ktoré vznikajú pri trávení škrobu jeho štiepením a ich lepkavosť je známa . Informáciu o ich lepiacom účinku, ktorú som získala štúdiom energetickej medicíny / a vlastnou praxou, pretože tiež som mala v minulosti zalepené črevá/ som si overila z obyčajnej chémie pre gymnazistov.

RNG

Mira, muka obsahuje skroby(sacharidy) a lepku(lepkavu bielkovinu)
Lepka ulepi steny criev.
Triglyceridy sa sice vytvaraju z prebytocnych cukrov hlavne v peceni, ale tie sposobuju tukove nanosy na stenach ciev(hlavne zlucene s bielkovinami, tzv lipoproteiny alebo popularne zname cholesteroly)

Cholesteroly su ale potrebne v tele, len prebytok nizkomolekularnych sposobuje problemy(LDL)

hanka bez

Aj ja som mala hroooozne akne po ksichte,ale ked sa mi uz zacali tvorit aj na chrbte rozhodla som sa precistit si organizmus.Kupila som si knihu o detoxikacii tela,skor to bola brozurka a podla toho som si dala detox.kuru.Naozaj mi to pomohlo,akne zmizlo aj z chrbta.je to dost dlhodoby proces,ale nenechaj sa odradit,vysledok je ozaj fantasticky.Neviem ci mozem spomenut,jednalo sa o knihu od katariny horakovej-detox.organizmu,ak je toto chapane ako reklama,kludne ma admin vyhod.

mira

RNG má pravdu, len by som ešte pridala bielu múku - trávením sa štiepi na triglyceridy, ktoré sa v priemysle používajú na výrobu lepidiel, a tak sa správajú aj v tele - všetko zalepia. A ďalej kyselinotvorné potraviny, hlavne s obsahom jednoduchých cukrov - výborné prostredie na množenie mikroorganizmov, hlavne patogénnych a dobrý zdroj potravy pre ne.
Jedz obilniny v celých zrnách a zeleninu.
Je moc príma byť prečistená, bez blokov, hlienov a s jasnou hlavou !

RNG

Tuky sa odstranuju lecitinom a pouzivanim extra vlaknin(zeleniny, psylium) ine latky sa cistia hlavne pouzitim enzymov na prazdny zaludok.
Hlavne je nezamorovat sa dalej tzv "rastlinnymi tukami", ktore su chemicky spracovane(hydrogenizovane, premenene na "masla" a hlavne spalene tuky, tj ziadne vyprazanie!
Dobre su len za studena vytlacane tuky=panenske=virgin

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ocista organizmu a vyrazky - Fórum - ZDRAVIE.sk