Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky....pomoc

Príspevok v téme: chlpky....pomoc
errika

Ahojte vsetci :)
mam taky pomerne neprijemny problem - v poslednej dobe mi vsetky chlpky na tele zhrubli a stmavli, nad hornou perou su viditelne az prilis, neviem co mam robit..nechcem ich trhat, lebo budu este silnejsie..vzdy ked sa na mna niekto pozrie, tak sa hanbim, ze vidi tie chlpky :-/ naviac mi zhrubli aj na bruchu a na prsiach...neviete mi nejako pomoct? mam privela hromonov alebo preco? nepoznate nejaku antikoncepciu na potlacnnie ich rastu? budem vdacna za kazdu radu...:-)

breza

Vhodne je zvycajne endokrinologicke vysetrenie,a tiez u gynekologicky Ti odoberu krv na nejake ine hormony. Ak sa ani tu nic nenajde je mozne este geneticke vysetrenie- zasa odoberu krv a vysetria ju. Ak mas dobry cyklus, je lepsie ho zachovat ako narusit moznymi problemami po vysadeni antikoncepcie. Problem sa da riesit a myslim ze celkom ucinne laserovou epilaciou, (asi tak sa to vola). Po niekolkych sedeniach ich nebude vidiet alebo budu len slabucke. Ale ak je tam nejaky hormonalny problem, co vysetria lekari, je potrebne dat do poriadku najprv to, inak by epilacia nebola taka ucinna.

aduliena

Errika, môže to byť nejaká hormonálna porucha alebo aj niečo iné. Najlepšie bude, ak navštíviš lekára. On ti poradí, ako ďalej.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpky....pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk