chlpky, pomoooc

Príspevok v téme: chlpky, pomoooc
errika

Ahojte vsetci :)
mam taky pomerne neprijemny problem - v poslednej dobe mi vsetky chlpky na tele zhrubli a stmavli, nad hornou perou su viditelne az prilis, neviem co mam robit..nechcem ich trhat, lebo budu este silnejsie..vzdy ked sa na mna niekto pozrie, tak sa hanbim, ze vidi tie chlpky :-/ naviac mi zhrubli aj na bruchu a na prsiach...neviete mi nejako pomoct? mam privela hromonov alebo preco? nepoznate nejaku antikoncepciu na potlacnnie ich rastu? budem vdacna za kazdu radu...:-)

cappy_

ja som chodila na odfarbovanie ku kzometicke...pokym ma napadlo, preco si to enrobim sama :D ...v drogerke kupim 6% peroxid, melirovaci prasok...zmiesat cca 1:1...take hustejsie aby bolo, potom je chlapok svetlejsi a rychlejsie chyta...pouzivma to nad hornu peru, aj brucho...a svetle chlpky na bruchu su uz normalne, ako tmave...inak sa to da pouzit hocikde kde chces...a na podiv, to nespali pokozku

LULULKA

ahote mam 20rokov a mam velky problem chlpky mi rastu nielen okolo pupku ale po celom bruchu chcem vediet ci si to mozem odstranovat epilatorom ci si tym este viac neuskodim a aky krem by som mala po epilacii pouzivat BUDEM VELMI VDACNA ZA KAZDU ODPOVED

baby

no presne ja chodim na bokombrady a super, najprv raz za dva tyzdne, a teraz raz za mesiac som spokojna,(60Sk) ale je to spec. 6 % emulzny peroxid a melirovaci prasok, cize ked som si to chcela u mojej kozmeticky objednat na doma, povedala ze sa to da tazko zohnat, chcela som to prave dole na brusko vyskusat,

no aj si nohy depilujem 4 rok , a chlpky rastu tak ako vzdy, a maso nejem , cize je to uplne individualne, kazda sme ina.

mariamaria

niekto tu pisal o tom zosvetlovani peroxidom,to ma nenapadlo...a ako to prebieha ???da sa to dajme tomu na chrbte medzi lopatkami alebo pod pupkom????alebo "bokombrady"???dakujem

jana2222

Ahoj Erika.Kludne si môžeš chlpky trhať pinzetou po čase sa chlpok oslabi a prestane rásť.Ja si depilujem už 15 rokov chlpky na celých nohách a už mi stačí raz za mesiac prejsť strojčekom uplne mi prestávaju rásť mám to odskúšané.a to iste platí aj na tvári neboj sa ich vztrhať.keby si si ich holila aj nohy tak vtedy ti budu rásť hustejšie a zhrubnu.Maj sa.

errika

mam 20 rokov a asi sa spytam na nejake riesenie u gynekologa..laser chcem nechat ako posledne riesenie.. dakujem za radu :-)