Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale praskanie v bedrovom kĺbe

Príspevok v téme: Neustale praskanie v bedrovom kĺbe
Lea21

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci niekto ma skusenosti s praskanim v bedrovom klbe. Pozorujem to uz rok, citim take male prasknutie, je aj pocutelne, skoro pri kazdom vacsom pohybe, chodzi, cviceni atd. Podla mna to nevesti nic dobre. Co by to mohlo byt? Mam 30 rokov, takze klb by este opotrebovany nemal byt, ani z vela sportu to nemam. Ma s tym suvis, ze som vegetarianka uz 15 rokov? zatial to bolestive nie je, iba pri niektorych cvickoch. co by to mohlo byt?

pacifik

velka vdaka :) dufam že mi to pomože a nebudu ma boliet klby :) chcem sa ešte opýtať ako dlho by som to mal užívať , to avokado ?

RNG

Lekari robia vysetrenia, ked najdu viditelne zmeny urobia diagnozu a maju zo skoly navody, ako na to patentovanymi liekmi , pripadne operacne
Vyzivu a doplnky studuju uplne minimalne, takze od nich v tomto smere neocakavaj rady(cest vynimkam , od ktorych to mam aj ja)
Avokado obsahuje nezmydelnatelne oleje, tj take, ktore sa mozu vbudovat a drzat v klbovom mazive. 2 avokada tyzdenne sa o to postaraju dostatocne

RNG

Neocakavaj, ze by ti bezny lekar predpisal potravinove doplnky alebo potraviny na podporu liecby. Ti su skoleni len na diagnozy a pouzivanie schvalenych najma chemickych patentovanych liekov.

pacifik

Zdravím , mám 17 rokov ked sa ponatahujem , alebo niekedy aj pri chodzi mi pukne v bedrovom klbe alebo v kolenach ... bol som u doktora ale ten mi žiadnu želatinu alebo pod. ako som cital avokado neporadil ... viete mi poradit či je to tým mazivom ? pretože taktiež mi chirurg nespomenul , že by som mal nedostatok maziva ,dakujem za odpoved

RNG

Pecenim sa nicia prirodzene kvality, ale avokadovy olej je pomerne teplovzdorny, takze mozno sa pecenim prilis neposkodi. Samozrejme je lepsie jest avokado surove, da sa z neho urobit pasta(guacamole) s jemne posekanou cibulkou, limetkovou stavou a ciernym korenim. Existuju aj ine recepty.

lea

Dakujem za pomoc a skusim to objednat. vcera som si bola kupit aj avokada, zapecene chutili prekvapujuco dobre. alebo by sa mali jest surove?:-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustale praskanie v bedrovom kĺbe - Fórum - ZDRAVIE.sk