Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maloprsnacky ale aj chlapi,ako ste to prezili?

laila

a este jedno, suhlasim s usiko a mirkou, ze chlap, ktory ta naozaj lubi, lubi ta aj s malymi prsiami.
znova jeden priklad, moja osobna skusenost - moj priatel je vyhradne na blondinky, doterajsie vsetky jeho priatelky a milenky boli jedine blondinky, stihle, pevne postavy (s malymi prsiami) :)
a ja? som tmava sneda bruneta! takze vidis!
neboj sa toho, nevytvaraj si sama nejake problemy a paranoje ;)

kajca

aj aj som bola taka:)...ale zato pevna:)...a s antikoncepcoiu som trosku pribrala, takze mam dvojky prsia, a som taka akurat...trosku viac makssia:)

laila

ja mam tiez malicke prsia, priatel ich vola "kozliatka" :)
vsetci moji doterajsi chlapi boli zatazeni doslovne na chlapcenske typy, malicke prsicka, ploche brusko a maly pevny zadok. cize na mna :)

ani jeden sa z nich nestazoval, a ked sme sa aj na tuto temu bavili, tak z nich vyslo, ze take tie "obdarene" slecny ich absolutne nepritahuju.
v puberte som tiez mala trochu komplexy, blbe stavy, ale preslo to spolu s prvym vaznejsim vztahom.

okrem toho, pohrat sa da aj s malymi prsiami. okrem toho, ten moj sa dokaze zahrat vazne so vsetkym.
:))

mirka283

usiko to si pekne napísala. presne to je aj môj názor. chlapi by si mali všímať to aké sme a nie to ako vyzeráme alebo aké máme veľké.

usiko

neviem, mam pocit, ze muzi, ktori idu za velkymi prsiami su tak trochu...mozno s malym sebavedomim.....ja mam pocit, ze chlap, o ktoreho je preco stat, ta bude lubit aj so ziadnymi prsiami, pretoze ten chvalabohu vidi aj cez tie ziadne alebo male prsia a vie, ze mas vlastnosti, ktore mu vyhovuju, mas nazory ake ma aj on a ak nie, tak najdete kompromis....vidi v tebe cloveka, ktory mu vyhovuje, bez ktoreho nemoze byt, ktory mu chyba, ked s nim nie je....toto vidi chlap, ktory mna zaujima. Chlap, ktory ti povie, ze potrebuje zenu s velkym poprsim je povrchny a prevdepodobne mam par komplexov, ktorych sa nemoze zbavit...vlastne...to ani nie je vyrovnany muz...Niekedy tak rozmyslam, co by sa stalo, keby sme my zeny zacali hladat muzov len s velkymi semennikmi, a este velkostou rovnakymi...a hlavne s penisom aspon 20 cm v akcii, podla mna by hned skresali zo svojich vadnych narokov....teda ti, o ktorych tu tocim...takze z toho vyplyva co?Ze pohodka, ak mu vadi to, ze tam nic nemas, posli ho vies kam, lebo clovek, ktoremu na tom az tak zalezi, ta nepodrzi v tazkyych zivotnych situaciach, ktorych mame kazdy z nas mnoho...moj nazor...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maloprsnacky ale aj chlapi,ako ste to prezili? - Fórum - ZDRAVIE.sk