Maloprsnacky,ale aj chlapi,ako ste to prezili?

sarin

juj jaja normal si ma dostala, dobre nazory... a inak ze sa pytam hakunamatata kolko mas rokov? vies je mozne ze narastu .. mne narastli v 20 trochu. A inak neviete mi vysvetlit to cislovanie ja to poznam ako a,b,c..

speedy

ked sa nemozes hrat s prsiami tak si na hranie najdes predsa nieco ine a aj tak tie prsia vsak bradavky predsa mas nie?:D:D....

hakuna2

:)Kusok ma to povzbudilo co to tu pisete lebo mam podobny problem.Postavu mam super nakolko sa o seba staram a som aj pekne opalena tak hadam to nebude taky problem..na svete su aj horsie veci

ahojky

no pocuvaj moja,ja mam na jednej strane ochabnuty prsny sval cize jeden prsnik mam normalny a druhy takmer vobec. velmi som sa hanbila sa s tym priznat mojmu chalanovi,ale ked som mu to povedala,tak mi povedal ze si uz vsimol,ale ze mu nevadi. napriek tomu som nikdy nechcela aby sa ho dotykal,ale ked som mu to konecne dovolila a on to aj uvidel,tak ho to neuveitelne rajclo. :) nebud taka sustredena len na to,prosim ta... postava zeny nerovna sa len prsia

Ucitel

Ahoj hakunamatata.
Nemáš sa čoho obávať .Tvoj chlapapec ťa miluje takú aká si jaja má pravdu.
Netráp sa tím. ale začni si to užívať.Buď rada že vôbec nejaké máš.....

hakunamatata

Nie,ma ich rad aj napriek tomu,ze ich este nevidel:)Ale to je len taky pocit,lebo vies,ked mam podprsenku je to ine ako bez.Aj ked mi tu budete hovorit,ze KED TA MILUJE,NIE JE CO RIESIT,bude ma to kusok trapit:/Predsa...

jaja

ja som si myslela, že máš extrémne veľké... myslím si že tvojmu priateľovi sa páčiš taká aká si, sťažoval sa na ne?? alebo ťa posiela na plastiku?? ak áno to je dôvod zmeniť priateľa nie prsia , podla mna...

hakunamatata

Nie,samozrejme.Nemyslim si,len ma mrzi,ze nemam prsia:/Mam priatela a uz len pre neho by som chcela aspon take dvojky.Aspon do rucicky...ked si predstavim sex,co este nebol,je mi nanic.