CHALANI CO VY NATO? :) otazka na oral

Príspevok v téme: CHALANI CO VY NATO? :) otazka na oral
jovana

mam 16 rokov.. a mam priatela s ktorym som 3 mesiace.. je uzasny.. pritahuje ma.. a zatial nam to klape... jediny moj problemik spociva v tom.. ze mame iste nepriame plany s oralom (kedze sme sa dohodli ze so sexom pockame). ja po tom hrozne tuzim aby mi to tak spravil.. a aj ja om ochotna to spravit jemu.. len hrozne sa bojim ze jemu to bue nechutne.. nechcem aby mi to robil len z povinnosti... cize moja otazka znie.. ako sa mam nato co najlepsie pripravit?? mam sa vyholit? umyt predtym? vy chalani/muzi to radi robite? ako to mate najradcej? nezapacha vam to? dakujeeem za vsetky rady ! :)

Ucitel

ahoj jovana.ale aj tak ste primladý na sex nič vám neutečie a v neskoršom veku si ho viacej užijete. Ano vyhol si ju umy sa použi Laktacid-mydlo na itim.miesta žen.tela.A aj on by sa mohol vyholit.Nedokážem to už brať ako 16-ročný ale nemu to nebude zapáchať neboj prvý krát je to vždy o skúšaní o neistote. neboj zapáčiš sa mu aj tam dole keď sa máte veľmi radi. a aj on by sa mal zapáčiť Tebe.... Moja osobná rada pre vás oboch hlavne pre Teba ...
Keď sa mu budeš s ním hrať dbaj na jemnosť silnejšie narábanie v ctlivých miestach môže veľmi bolieť v inom prípade aj poškodiť to isté platí aj pre Jeho aby bol na Teba neľmi jemný musíte sa naučiť ako s tím narábať jeden s druhím a nič si neodhryzli....Veľa šťastia. môja adresa je Samotar3@azet.sk