Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cim to je?

petulinka

lilien ja som mala ten isty problem + mna bolel zaludok po kazdom jedle. Helicobactera ma takmer 90 % populacie, ale niekomu nerobi nic a inym ked prekroci istu hranicu, robi "neplechu". Helicobacter sa da zistit pomocou uz spominanej dychovej skusky alebo tiez pomocou krvnych testov, aj ked toto az take spolahlive nie je. Ale ak poprosis obvodnu lekarku, mala by ti ich dat urobit a do tyzdna by si mala vediet vysledky. Je to predsa len lepsie, akokeby ti mali do zaludka pchat trubicku :)

llullu

jasne ak mas trosku oslabenu imunitu, staci sa napit zo zle umyteho pohara. Ak to mali rodicia, daj sa vysetrit aj ty, su teraz aj nove dychove testy, spytaj sa lekara, aby si nepodstupovala zbytocne tie nechutne vysetrenia. Az ked bude nalez pozitivny, potom ta poslu ku gastroenterologovi.

llullu

mozes skusit zacat uzivat nejake probiotika alebo vlakninu, ak sa to nezlepsi, zostava jedine navsteva lekara. Moze ist o helicobactera, ktory sposobuje menovane problemy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cim to je? - Fórum - ZDRAVIE.sk