Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DOST CASTE PICHANIE V HLAVE HELP PLSSS !!!!!

ica800

posledne tyzdne ma casto aj 5krat denne picha na pravej strane hlavy sprevadzane tocenim hlavy prievan nemam urcite na to si davam pozor pred 3rokmi som bol operovany na chrbticu môze to mat nejake spojenie?

Aniee

Mam dost caste pichanie hlave v oblasti spanku to je to pri oku mam 11 rokov picha ma aj v inej casti hlavy bojim sa ist k lekarovy od coho to moze bit je to dost castee

Heggy

hojte to pichanie v hlave moze byt aj ked mas prievan v usiach od vetra ked si nedavas pozor potom to moze byt tym alebo vela svetla obrazovky a tak slno treba si davat pozor :)

sarah

mavam pichanie v hlave na prvej strane na eeg mi nic nezistili je to raz mesacne a tri dni moze to byt s krcnej chrbtici?

sarah

ahojte mavam pichanie hlavy na pravej strane cim to moze byt?na eeg mi nic nezistily je to raz za mesiac 3dni moze to byt aj od krcnek chrbtici?

lilun

to co opisujete znie ako migrena. Mna zas picha za pravym okom. Mam lieky proti migrene a do 15minut bolest odide. Treba ist vsak k lekarovi

leann

Zdravim Vas, hlavne teba Bebe1, aj ja mavam presne take a caste bolesti hlavy. ked som bola u neurologicky, urobila mi vysetrenia, ze mi nic nie je...ale mna boli hlava aj tak stale, nechcela ma poslat ani na ziadne eeg ani CT. je to hrozne, clovek moze mysliet len na zle.. idem tam znova, uvidime, ci ma niekam posle... alebo si to treba zaplatit..

srnka

No dobre ale on u lekara nebol a takto chce na dialku diagnozu.Co som Kaspirovskij? Bebe skusala si aj akupunkturu?

bebe1

bbbb: aj ja mam neskutocne bolesti hlavy ... a mila srnka, tych lekarov som pobehala statocne -- vysledok ??? -- ziadny !!! Moja bolest prevazuje v pravej polovici hlavy a tiahne sa az ku celu ... uz nevladzem..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

DOST CASTE PICHANIE V HLAVE HELP PLSSS !!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk