Ako by ste sa zachovali? Prosim o radu!

Príspevok v téme: Ako by ste sa zachovali? Prosim o radu!
alejandra

Ahojte ....Viem, ze to sem tak velmi nepatri, prispievam obcas aj na ine temy, ale momentalne mam provblem ja a neviem si s nim rady. Mozno mnohe z vas, ak mi vobec napisu, ta povedia, ze nad cim dievca rozmyslas, ale je to pre mna aj napriek tomu vsetkemu take tazke...
takze idem uz konecne k veci..tyka sa to vztahu, chodim s priatelom uz takmer 7 mesiacov, je vsetko super, mame sa radi...samozrejme boli nejake problemy, ale dajak sa to vzdy len napokon vyriesilo...samozrejme vela krat som ustupovala ja, ale nevadi, ja som chapava a chcem aby vzdy bolo len dobre. No a pointa je vlastne v tom, ze my dvaja ked sme sa spoznali, bolo to cez net, tak on mal iny nick, nie svoj a mal tam uvedene ine veci nez je pravda, teda zacali sme si pisat, povedal mi ze sa vola Miro a je znamenia panna (16.9) ...ked sme sa stretli tiez sa mi predstavil ako Mirko...po par tazdnoch asi tak tak zrejme po 10 dnoch sa mi priznal ze to nie je jeho meno, co mal na pokeci, ze to nie je jeho nick...povedal mi pravdu , ze sa vola Marek. tak OK dajak som to prezila...ale to sme este spolu nechodili, ta som si povedala ze okej, po case sme spolu zacali chodit, bolo vyborne...az na tento "maly" detail....asi pre tyzdnom ked som bola u nich doma, tak sme sa s jeho rodicmi rozpravli na temu narodeniny a meniny...a vysvitlo, ze moj Marek ma narodeniny v iny den ako mi povedal...teda ze on je blizenec (19.6)...on bol vtedy na treningu ja som zostala u neho doma spolu s jeho rodicmi a cakala som kym pride z treningu. Ked prisiel samozrejme, ze zbadal, ze nie je nieco v poriadku. Vsetko som mu povedala, ze vlastne do kedy mi to vsetko chcel tajit, kedy mi to chcel povedat a preco vlastne nic nepovedal a atd...my sme mu du mna doma v tom septembri urobili aj oslavu, upiekla som mu aj tortu a vsetko, kupila darceky a on nebol schpny mi vtedy povedat, ze on nema narodeniny, ze proste zabudol mi to uz vtedy nejak povedat, ale nie pon ma tahal za nos. neviem si to doteraz vysvetlit. Ano sme spolu aj nadalej, ale mna to proste stale stve, neviem ako sa mam k tomu postavit, neviem ci mu mozem aj nadalej doverovat, ked mi klamal v taklejto veci...viem ze som sa asi rozpisala, ale prosim ak mozte a mate zaujem sa k tomu vyjadrit, tak vas prosim o vase vyjadrenie, ako by ste sa zachovali, co by ste robili? dakujem velmi peke! Lubim ho, ale je to tazke s nim, je to blizenec, co je dost dvojtvarne znamenie a on je presne taky..ja som byk a neviem ci sa ku mne hodi. Ano nezakladam si na znameniach, ani tomu az tak moc nemusim verit, ale on je naozaj dvojtvarny clovek. este chcem uviest , ze mam chlapec 28 rokov, co sa mi zda detinske od neho, ze na takyto vek spravil nieco take, ale ja som taka blba, ze aj napriek tomu ho lubim. :-(( Ja mam 22. Tak dakujem a dufam, ze ste nazaspali pri tomto pribehu. :-)

alejandra

barbinka: ano, aj by som s tebou suhlasila, ale ako mu to dokazat,ako mu povedat hlavne s kludom, ze sak podme spolu ku lekarke? ja inac chodim sama ku psychologicke, takze nemam s tym problem...ale zrejme on ma, a ani si neprizna, ze by on nieco take mohol mat, on si mysli ze je OK, ze je v poriadku, ze je zdravy, a niekedy mi aj zvykne povedat ze on je velmi dobry chalan, a stale sa porovnava iba s tymi zlymi, co vyuzivaju caje a tak dalej, lebo sam ma takych kamosov, nema ich rad , ale aby niekoho veboc mal, tak s nimi obcas sa aj stretne, ale malokedy, lebo ako som pisala je skor introvert, je bud sam doma za svojim PC alebo je so mnou...ale aj napriek tomu, si obcas vyjdeme do spolocnosti a zabavit sa s nim viem super...je to vsetko s nim len zamotane...proste asi mi nic ine nezostava, len ho nadalej pozorovat a nebyt vo vsetkom tolerantna, ale trvat aj na svojom...tak to vidim...no a casom sa ukaze ci ho budem vedite aj nadalej brat takeho aky je, alebo mi uz z neho nakoniec preskoci a poviem si "A DOST UZ"! cas ukaze..dakujem vsetkym za snahu mi nieco k tomu napisat, ale ak by sa este niekto chcel pridat, rada si vypocujem, teda precitam aj nazory inych.

barbinka

ja si myslím, že má poruchu osobnosti, alebo toho správania, len on o tom ani nevie. mám štátnicu zo psychológie, ale zas nepoznám ho. usudzujem len z toho, čo píšeš.

sannyy

a teraz ked som si precitala vsetky ostatne prispevky co si tu odpovedala ludom... pripominas mi stale viac moj exvztah. tiez sa k nicomu nemal, vo vsetkom som ho musela podporovat, neveril si, ked nemal pracu uplne magoril,ked mal tak celkom ok,ale aj to sa ucil na gympli na vysku sa nedostal, skusal to len jeden krat tak robil podradnu pracu..v nemenovanom supermarkete...ale nedalo sa s nim vydrzat,ja som stale ustupovala, ja som bola ta co mu ublizuje,on bolo dokonaly partner...a ked mi opisoval ako chce travit buducnost somnou...prestavala som ho mat rada,tiez som sa vsak bala,co bude ked ho necham ci to neni ten pravy ci mi nebude smutno,ale poviem ti s jeho blbou povahou sa spraval ako dokonaly debil ked som mu povedala o rozchode. totalne ma znechutil a ja dufam ze ho uz nikdy nestretnem. a som rada ze som to s nim ukoncila, nebol to vztah len trapenie. teraz mam vztah po akom som vzdy tuzila. rozhodnutie je na tebe,ako si sama napisala. mozno ti bude smutno a mozno sa budes trapit, mozno budes dlho sama,ale mozno stretnem hned na to toho praveho.nemozes vediet. ja viem ze aj keby som zostala sama,nelutovala by som ten rozchod, to nebol vztah ale trapenie(to si vsak uvedomujem az po nejakej dobe)

llullu

je to divne, podla mna nenormalne. OK prvy krat, to sa stava, ze si trebars na diske vymyslime ine meno, povieme iny vek, ale on uz prvy krat, po prvom rande, ked videl, ze to s tebou moze smerovat dalej, sa ti mal so vsetkym priznat. Mozno to lutuje, ale podla mna je skor notoricky klamar. Neviem si predstavit, ako mohol normalne fungovat pri tebe a tvarit sa, ze je vsetko ako ma byt. Musi mat nejaky psychicky problem a jasne ze ti to neprizna. Vies moze byt skvely, super, ale ide o to, ze po par rokov, ked uz ta najvacsia zamilovanost pominie, bude asi pouzivat klamstva v ovela zavaznejsich veciach, ocividne to jeho svedomie zvlada celkom dobre. Nerozisla by som sa s nim, ale nieco urcite vymysli, nejaku situaciu, aby si videla, ako zareaguje, ci opat pouzije klamstvo. Potom to je jasne a je len na tebe, ci budes zit s klamarom alebo...

sannyy

No ja by som ti radila dobre si premysliet ci ti stoji za to. Tiez som sa s byvalym spoznala cez net a predstavil sa mi inym menom a skratka podobne klamstva ako si pisala ty v uvode...Neprezila som s nim nic pekne len dva roky trapenia, bol strasne ziarlivy a ja naivna. Ale mam take skusenosti ze ti chlapi co klamu na zaciatku,v podstate bezdovodne, ze to nikdy s nimi nieje fajn.

alejandra

prosim, ak sa k tomu este chcem niekto vyjadrit, napiste svoj nazor, dakujem velmi pekne, urcite mi to pomoze sa rozhodnut, aj ked viem ze vy nemozte rozhodovat za mna, ale musim ja sama, ale je to super takto nezaujato si precitat nazory niektorych z Vas. Diky! Ahojte zatial. :-)

alejandra

miri413: dakujem za nazor, ano ved prave toto, do vsetkeho ho musim nutit, mam taky pocit a viest ho, vies ja ho volam PIPI, a jemu sa to paci, uz si na to aj zvykol a ked sa nieco nahodou stane tak mi len povie, joooj vies ja som taky pipi. No a taze tak to ide u nas, ja musi byt pani doktorka a dostavat ho zo vsetkeho a hlavne byt chapava :-/
len cem este podotknut , ze aj napriek tym jeho nedostatkom je clovek, ktory chce byt stale so mnou, nefajci, nepije, nechodi na disky, ani s kamaratmi neni, chce byt iba so mnou...to som aj rada,ze sa neflaka a chce byt iba so mnou, ale nech sa aaj normalne sprava...ale co uz ja ho aj tak uz nezmenim si myslim, zmeni sa musi iba on, ak bude chciet!

miri413

nechcem byt surova, ale keby to nahodou nevislo, aspon si mala objekt na sledovanie a pomoze ti to zlepsit si psychologiu....aj ked sa s tebou nechce rozpravat o vaznych veciach, musis ho k tomu trosku donutit, lebo to fakt nema buducnost ku vsetkemu ho viest

miri413

podla mna ked sa stebou stretol a zistil, ze si fajn tak ti povedal pravdu s tym menom, a na tie narodeniny zabudol a potom mu bolo blbe na oslave rozoberat, ze nema narodeniny....ale ked porozmyslam o tych blbych vtipoch, tak sa cudujem, ze nebol schopny ti povedat, ze nema vtedy narodeniny. je to ozaj zamotany clovek. a pripada mi dost detinsky, ako si aj ty napisala. som myslela, ze ma menej rokov. chvilu este pockaj ako sa bude spravat ked zmenis svoje spravanie k nemu. ci mu to dojde alebo si to ani nevsimne. vsimaj si jeho spravanie