pohyby v brušku

Maria S

Aj ja som bola vystrasena znizenou intenzitou a neskor aj znizenim poctom pohybov v brusku. Boli sme kvoli tomu aj v nemocnici a napojili ma na sonar pohybov. Vsetko bolo ale nastastie v poriadku a doktorka sa presne tak vyjadrila, ze babo rastie a uz nema tolko priestoru vyvadzat. Pohyby ale musiat byt aspon 5x za den, tak mi bolo povedane...teda nie 5pohybov ale cca 5x za den by malo byt dietatko cule a pohybat sa.

andrea.m

ahoj, o 27 týždni si môžeš prečítať na akootehotniet.com ... ono každoádne, menej pohyblivé bábätko nemusí ešte veštiť nič zlé ale je určite lepšie ku doktorovi zájsť.

helenaxxx

ahoj som rada ze si mi opat odpisala.Tak mozes mi pisat bud sem alebo na tu adresu co mas dole uvedenu.....mozes hocikedy pisat-budem rada

helenaxxx

ahoj IWONA som rada ze som ti pomohla.Ved ak chodis na tu stranku tak mi mozes aj napisat som v 25 tyzdni a pod menom HELENA. Budem rada ahoj

iwona

heli, ďakujem veľmi pekne za dobrú radu ... hneď som si pozrela tú stránku a je naozaj veľmi dobrá a odporúčam ju každej tehuľke : )) som bola dojatá (ach, tie zmeny nálad), keď som sa dozvedela, čo už bábätko dokáže a čo tam robí ... už aby bolo tu : ))

helenaxxx

Ahoj neboj sa s dietatkom je vsetko ok....len uz ma menej miesta v brusku,tak jeho pohyby su uz jemnejsie a nemoze robit uz salta,kotrmelce,tak ako doteraz ked malo este vela miesta v brusku.babatko je uz dost vacsie a preto ma menej miesta v brusku.Preto bud kludna pozri si stranku www.tehotenstvo.academy.sk tam sa dozvies uplne vsetko a tehotenstvo je tam tyzden po tyzdni opisane.Fakt dobra stranka....