presovcanky pozor!!!

Príspevok v téme: presovcanky pozor!!!
lima

ahojte
z anorexie sa skusam dostat uz pat rokov naozaj som uz skusila vsetko odbornika pomoc rodicov nic mi nepomohlo dostat sa do normalneho zivota este stale som zaseknuta niekde medzi svetom anorexie a normalnym svetom a cesty spat ani dalej niet moj zivot mi zacina byt taky lahostajny na nicom uz nezalezi...dokonca som aj pribrala a zacala som jest teraz sa to zvrhlo skor na obzerstvo(alebo to prerastlo v bulimiu sama uz neviem) a v neskutocne depresie viem ze sama to nedokazem lebo som to uz tolko krat neuspesne skusala a uz ani nevladzem chcela by som spoznat dievcata ktore maju podobny problem aby sa necitila taka stratena a opustena zial taketo stretnutia sa konaju len v bratislave ...velmi by som chcela aby sa take stretnutie uskutocnilo aj v presove aby sme sa aj my spojili a pomohli si nechcem byt tucna ale nechcem byt ani anorektickou ved aj my mame pravo byt stastne... je tu niekto z presova alebo okolia kto by mal zaujem sa stretnut podporit vymenit skusenosti poradit dat sa na spolocnu cestu prec z kruhu ktory sa toci v nenavratne? samozrejme pri vsetkej diskretnosti uz vopred sa tesim

slavka567

Cez víkend nemôžem, pretože chodím k babke mám dosť chorého starého otca ale mne vyhovuje najlepšie doobeda cez prázdniny.Veľmi by som sa s Vami chcela stretnúť v Prešove buď v centre na sídlisku III alebo na sekčove. Škoda, že do Košíc veľmi nemôžem, mám nevoľnosť z cestovania, neviem kam mám ísť, aby som sa s Vami stretla. Milá Zuju, skúšala som Ti napísať, ale nechcelo mi poslať správu neviem, čím to je a rada by som vedela.

slavka567

Milá Lima, viem aké to je hrozné peklo ja sama som ho prežila, chvalabohu dostala som sa z toho. Tiež som sa z toho nemohla dostať. Čo sa týka ppp som už vyliečená, ale nemôžem si byť nikdy ničím istá, pretože môžu byť recidívy. Aj keď možno budeš mať recidívu nevzdávaj to a bojuj! Uvítala by som, keby sa tieto stretnutia konali aj v Prešove. Aj keď som na invalidnom dôchodku (pre schizofréniu) chcela by som aj ja mať priateľov podobných záľub ako mám ja a stretávať sa s nimi. Moje záľuby sú: plávanie, beh, čítanie náučných, náboženských, psychologických kníh a prispievanie do diskusných fór na internete. Neznamená to, že keď je človek na dôchodku či už v starobnom alebo invalidnom, že sa má opustiť. Dá sa plnohodnotne žiť aj tak. Ja si chvalabohu užívam život, len keby som mala dobrých priateľov. Držím palce a veľa zdravia, šťastia a lásky, pretože tá je najpodstatnejšia.

aaaaaa

JA SOM SI PRIZNALA ZE SOM ANOREKTICKA A POKUSAM SA Z TOHO DOSTAT NESOM SI ISTA CI SOM FAKT ALE STALE MYSLIM NA TO CO MAM ZJEST A UZ MI VIAC LUDI POVEDALO ZE SOM STRASNE SCHUDLA CI SOM ANOREKTICKA ALE JA DOST CVICIIIM PRVE SOM CHELA SHUDNUT A TERAZ CHEM STALE VIAC ALE TERAZ MAM STAVY PREJEDANIA SA BOZE MNE JA TAK ZO SEBA ZLE

zuju

Kto sa chce stretnut v Presove najlepsie cez vikend ktorykolvek nech mi da vediet na mail. omentalne som po mensej operacii takze na stretko plati Presov, inak som schopna navstivit aj Kosice, kocky zatial sme styri dajte vediet, nehanbite sa

maackaa

ja sa nebojim ukazat, nemam problem, super, budem rada ak skocis do Ke a spojis sa este s dalsou osobkou, kludne potom sa mozme dohodut na termine, kedy to bude vyhovovat mne tebe a este aj inym ktore by sa chceli pridat k nam :-) tesim sa, ja uz tak zit nechcem, neviem co mam robit, stale ma to pochyti a ani nema niekedy preco, proste asi uz len sprosty zvyk alebo co to je .-((((

zuju

od 3.3 mam jarne prazdniny budem natom volnejsie mozem dojst do Kosic, len termin urci ty, este mam jednu holku z Ke spojim sa s nou. Prave ze nas nie je vela, niektore dievcata sa hanbia ukazat ale verim ze sa to zvladne

maackaa

zuju: ja som z KE, uz som ti raz pisala aj mail, asi si na mna pamatas, mozno nie , mozno , lebo predpokladam, ze ti pise vela dievcat, ale mala by som aj ja zaujem stretnut sa! ale kde?kedy?, kto tam kazdy bude? prosim mozes dat viacej info?