Muž a silonky

Príspevok v téme: Muž a silonky
zufala

Mojho muza vzdy vzrusovali nohy v silonkach,vysoke opätky..to vsetko je ok,sex sme si uzivali naplno,dala som si silonky,podväzky,sexi topky,pradlo...no minule ma sokoval.Pri sexe si sam obliekol silonky,ze ho to velmi vzrusuje.Keď k tomu pridal drazdenie vo vlastnom konecniku...viem,ze to nie je uchylka,no nemozem si pomoct.Moje vzrusenie je prec.Doteraz bol pre mna muzny chlap a teraz,v silonkach mi pripada taky zzenstely.Doteraz aj ked som ho pri milovani drazdila rukou okolo konecnika,tak mi to neprislo divne,ale teraz..ma oblecene silonky,sam si rukou ide az dnu...no nemozem.Co mam robit?Som z toho zufala.Velmi ho lubim,aj po nom tuzim,no ked si ho predstavim v tych silonkach a s dildom,alebo prstom v konecniku,proste moje vzrusenie je fuc.Viem,ze nie je bisexual,aj mi to vysvetlil,ze ho nevzrusuje pohlad na svoje nohy,ale ten pocit,ze ma silonky na sebe,no moje pocity ostavaju rovnake.Je tu niekto s podobnou "uchylkou"?

???

To kto ti povedal takú chujovinu že si ty čo nosia silonky si pchajú prsty do zadku?...ja nosím silonky ale nikdy mi nenapadlo strkať prsty do zadku. Aspoň ja to nemienim robiť.

nylonky

Rad a bezne nosim silonky,silonkove ponozky aj strecove bezne von ale problem je v tom ze nemam stastie na zenu ktora to pochopi.Silonky su supert a ma aj vzrusuju

astronaut

proste mu povec ze nech si prsti do riti nepcha a ze nech to necha na teba a tie silonki tak to skus a ked sa ti to nebude pacit tak mu to nejak vysvetly , ale potreba je silnejsia tak to zacne robyt za tvojim chrbtom , alebo je tolerantni pochopi to

sexiidol

ahojte ja som muž a tiež nosím silonky a môžem povedať že ešte k tomu aj lesklé a strašne sa mi to páči.sú pohodlne a vzrušuje ma to.tiež som to manželke povedal len nedávno lebo som mal obavy a dopadlo to super.

cukor

Mna vzrusuje skoro vsetko. Staci ,ze sa pozriem na strom a ked uvidim dieru v ktorej zije datel tak som ....:) Ale skus mu povedat nech sa nehra na buka. Urcite je neprijemne trtkat s chlapom ktory chce aby bol potrtkany. A aby som nezabudol,niekedy si muzi obliekali pancuchace,davali si parochne...mozes to zobrat aj tak,ze sa minulost opakuje.

michalbb

prosim poradte mi ako jej to mam povedat ze sa mi to paci a velmi ma to vzrusuje a ze bi som si aj ja chcel dat silonky pri sexe a nak ich ma aj ona lebo je to pre mna velmi vzrusujuce ako jej to mam povedat:)prosim pomozte mi dakujem