je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

pomoc

pentium ...to som zasa ja:D...no celo mam stale akoby mi do neho niekto boxol...je to strasne...totalny megahrbol neda sa to zakryt ani korektorom make upom a pudrom dokopy...moze pomahat ked na to budem prikladat vatu namocenu do harmancekoveho odvaru?...aspon trochu...a ten pytiol pomaha?..dala som si ho na noc ale zeby som videla nejaku extra zmenu to nemozem povedat...prosim aj ostatnich hocijake rady..pre tych co nie su zasvateni do mojho problemu na boku cela mam mega podkozny pupak a neviem co s nim...dakujem za hocico...

pentium

mlieko na akne v ziadnom pripade nepit!!!ale jest take varene vajcia moze akne zlepsit...myslim si ze tekuta alpa je predsa len lepsia,pretoze krem alpa moze upchat pory...tekuta alpa stoji okolo 25sk,takze radsej by som s tym kremom pockal...kup si radsej tekutu alpu,mozes ju kupit napr.v DM drogerii.

pomoc

no moze to byt aj tym ze maso prakticky nejem...mlieko som nepila uz dva mesiace...do ---..ja nechcem jest maso...a pentium ak si este tu myslis ze namiesto tekutej alpy by mohol pomoct aj ten krem alpa?...taky normalny biely...

pentium

takze nic,b-komplex udajne neobsahuje vitamin B12,vitamin b12 obsahuju:mäso, pečeň, vajcia, mliečne výrobky...

pentium

pomoc,tak to ti nepomozem...co poznam tak to je b-komplex,a ten stoji okolo 30sk,je tam tusim 30tbl...a obsahuje vacsinu vitaminov z rady B.