Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

bato

ahojte mládežníci, nie som už najmladšia a moja dcéra mala problémy s akné. Lian chcela(a) vedieť skúsenosti s liečbou akné u "nejakého" homeopata. Nie je homeopat ako homeopat, dcéra sa lieči u klasickej homeopatky, neberte tú bratislavskú, ktorá nemá na internetovej stránke cenník, lebo sa nedoplatíte. Len by som rada upozornila, že táto liečba nie je vôbec drahá v porovnaní s množstvom chemických liekov a mastí, ktoré tu všetci spomínate alen si nimi škodíte, o antikoncepčných tabletkách radšej ani nehovorím. Klasické homeopatia lieči celého človeka, jeho dedičné záležitosti a musím napísať, dcérina tvír začala žiariť, tie otrasné vredy sa jej liečia a zmenila sa tým aj dosť psychicky. Vrelo odporúčam, len je to dlhšia a neľahká cesta, ale stojí za to. Hľadajte stránky s klasickou homeopatiou.

dedo_vsevedo

prawe ze to,ani ja to newiem najst,newiem presne ci si to pisala ty,ale zda sa mi ze ano,tak newiem.Myslim ze si pisala nieco o la roche posay nejakom gele,ci takom niecom,ak si to nebola ty,tak prepac prosim.

shagya

tak toto si fakt nepamatam...nevies mi to najst presne kde som to pisala lebo si ani nepamatam zby som pouzivala nejaky krem co sa nemusi zotierat alebo nieco podobne..

dedo_vsevedo

shagya,len som si myslel ze myslis prawe na to,ked si minule spominalaa nejaky krem od LRP ze ho pouzivas,ze sa nemusi zotierat,a o aky krem presne islo???

shagya

ale ja nehovorim o komercnej kozmetike ako je avon vichy a podobne..myslim cenovo lahko odstupne veci z lekarne ktore z toho mna na 90% dostali ...pytiol tea tree oil a podobne...

dedo_vsevedo

lolko-a to sirove mydlo skus pouzivat len vecer.Po umyti tvare nechaj tvar asi hodinu(nech sa vysusuje)a potom nanes nejaky nemastny krem.

dedo_vsevedo

lolko-najvacsie vysledky ako som postrehol su vtedy ked si ten krem nanasas vecer,pred spanim na umytu pokozku.Ano su aj ine veci na akne aj dostupnejsie,ale osobne poznam biodermu,vichy,LRP,a aj ine.Ale u konopneho kremu je cena nizsia,a vysledky su skvele.-dokonca ovela lepsie ako u vichy,takze ja ten konopny krem vrelo odporucam.Sice sa da velmi tazko zohnat(aj ja som behal z jednej lekarne do druhej)ale stoji za to.Skuste sa opytat v lekarni,ci by vam ho nevedeli objednat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to pravda o akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk