je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

lolilo

a ešte jednu ved ako často si umývaš plet za den? lebo ja ju mám mastnu a neviem ako nato lebo rano si umyjem a za 3 hod ju mam mastnu tak ako často si ju umývaš a čím akou vodou?..porad pls :)

lolilo

a ked mam mastnu plet tak mam pozrieť zloženie a co tam hladať? a čo taký adidas sprchový gel? ...a ako to aplikuješ?

pentium

a teraz som uz naozaj stastny,pretoze aj ja som mal problemy s akne,heh,keby len problemy,moja tvar bola pre mna nocnou morou,kazde rano plac pred zrkadlom,bolo to fakt hrozne....
A teraz mam dokonalu plet,a s radostou sa tesim na kazdy novy den...fakt to akne je zivota nicic...

pentium

no od mastnej nemam daleko,ale ten head and showders fakt pomaha,som pozeral jeho zlozenie,a je tam napisane ze obsahuje rozne zinkove latky,kyselinu salicylovu a mnohe dalsie vitaminove zmesy ,ktore pomahaju pleti zbavit sa necistot,a este samozrejme aj vlasom,kedze je to sampon,hehh

pentium

na to zacervenanie pomoze krem aj napr.od biodermy(cca400sk)a menej je viac,mne pomaha napr.ked si rano a vecer cistim tvar samponom head and showders,moj novy objav,heh,a uz mam od neho skoro cistu plet.