Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

dedo_vsevedo

Ked ides brat roaccutane,mal/a by si mat pribalovy letak,a tam su tie neziaduce ucinky napisane.Suche pery,sucha plet,mozne psychicke poruchy...
pocul som aj ze krem aknestop velmi pomaha v boji proti akne.

minonky

dedo_vsevedo-dobre ale ake ak s tim mate skusenosti tak mi dajte vediet prosim teras sa rozhodujem ci ich idem brat alebo nie,tak ako?

vratka

regina..:D
pokial ide o mirgovej tvar tak ju poznam osobne a ide o to ze ona to ma dane geneticky..aj jej rodicia maju karsnu plet a aj mali..noo tak niekto ma stastie...ale pre nas ostatnych ktori to stastie nemali:D...zostavaju akurat zdrave zasady..zihlavovy caj je ozaj vyborny alahko dostupny...pitny rezim..pravidelne cistenie a oplachovanie bylinkami...naparovanie a na vyrazky napr. pytiol z lekarne za 70 sk..a jest zinok..to zamedzuje tvorbe akne...

jessika

ano suhlasim s tym zihlavovym cajom,aj ja ho pijem a nie je az taky zly,su aj hnusnejsie.ak to nie je nutne,urcite neuzivajte rozne silne hormonalne lieky.je to svinstvo a rastu z toho chlpy po celom tele.

janulienkamm

Decka aj ja som sa trapila vyrazkami a ani vam neopisem ako a viete co mi na to poradili? zihlavovy caj, kazdy den jednu salku. nesladeny....je to hnusne ale ono to cisti krv a tym vlastne odcisti vsetky tie svinstva co tvoria vyrazky. je to fakt. niekedy som mala taku chut na cokoladu, samozrejme hned po orieskoch ci cokolade to musite cakat, ze budete mat ksich otrasny...decka jedzte cokoladu a za nou si dajte salku zihlavoveho caju a nebudete mat ani jednu vyrazku!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to pravda o akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk