Aky mate nazor na zivot dvoch pred svadbou v spol.domacnosti

Príspevok v téme: Aky mate nazor na zivot dvoch pred svadbou v spol.domacnosti
tomo21

Co si o tom myslite?Stretavam sa s reakciami ludi,ktori vravia ze je super este pred svadbou spolu zit,aby si vyskusali ci dokazu spolu zit.Ale ved preco by si mali takto skusat,ved ked sa miluju neni co riesit.Ja mam priatelku treti rok..velmi dobre si rozumieme a chceme sa raz vziat a sme toho nazoru,ze pokial mame spolu zit tak sa vziat..Myslite ze to je chyba ked to takto vnimame???

Allkka

Vieš tomo21 ono ani nejde o to či je to správne alebo nie. Žijeme v takej dobe, že ludia sa menia každým dnom a je iné ak si s niekym pár hodín denne alebo týždenne. Ja žijem s priatelom dva roky a sme spolu dva a pol. A myslim si, že nie je nad to aby sa to skusilo dopredu. Vieš lebo pri tebe je možno milá a dobrá ale zlu náladu necháva doma takto si celý den s tým človekom vidíš ho ked príde z práce, z oslavy.. Je to úplne iné človeka poznáš až ked s ním žiješ a ja si myslím, že mojho priatela este stále dobre nepoznam....

asdfg

podla mna to chyba nieje,kazdy ma iny nazor niektory ludia su menej dovercivi k svojmu partnerovi a preto si to potrebuju odsusat.myslim si ze zle nieje ani jedno ani druhe ja si tiez chcem najprv vyskusat zit so svojim partnerom az tak svadba myslim ze je to dobra skuska do zivota menej ta budu niektore veci prekvapovat lebo uz o nich budes vediet,ale pokial svoju priatelku milujes tak sa nicoho nemusis bat a zvladnete aj tazke veci ktore myslim k zivotu patria