Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mononukleoza + piskanie v usiach

Príspevok v téme: Mononukleoza + piskanie v usiach
brejca

caute,
vedel by mi niekto poradit, ci mozem mat piskanie v usiach z mononukleozy? po 2-mesacnom behani po lekaroch mi konecne zistili infekcnu mononukleozu, mam dlhodobo nizke teploty 37 a samozrejme lekarov ani nahodou nenapadlo,ze mi maju spravit na to testy, musila som ich doslova uprosit. Stale netusim,co mam s tym robit, tecu mi hlieny do hrdla a najviac co ma trapi je piskanie v usiach, neviem, ci to moze mat suvis, alebo mam hladat pricinu inde, kazdopadne by som chcela vediet, ako mam co najskor dat celu imunitu do poriadku, co uzivat, jest a podobne.poradi mi niekto? dakujem

RNG

Epstein Barr virus,ktory sposobuje mononukleozu napada aj nervove vlakna, takze moze byt zodpovedny aj za tinitus(piskanie v usiach)
Naviac prudky zapal co sposobi oslabi telo a aj ine vyrusy sa rozmozu, pripadne aj zakuklene bakterie.
Kedze vyrusy viacmenej nevieme vyhubit, treba aspon zvysit telesnu imunitu proti nim, aby nikdy nedostali sancu sa rozmnozit a sposobovat skody v tele.
Opakujem prostriedky:
selen(200 mcg),
zinok(25-50 mg),
aloe vera(3x2 lyzice),
l-lysin(2x500 mg),
NAC(N-acetyl cystein, 2x500 mg), vitamin C(niekolko gramov az megadavky na kratky cas par dni 1 gram za hodinu, v neutralnej forme ako askorbat vapenaty alebo lepsej, ester C),
silnejsie ako
GSE(30 kvapiek)
extrakt z olivoveho listu(3x1/2 gramu+)
oreganovy olej(3x300 mg0
a velmi silne:
betulin(2x500 mg)
Befungin(7-10 gramov)
larrea tridentata=chaparal(1 az 3 gramy)
Pomaha brat aj niekolko lyziciek kokosoveho oleja.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mononukleoza + piskanie v usiach - Fórum - ZDRAVIE.sk