Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka je ich cena?

Príspevok v téme: Aka je ich cena?
lujzika

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat na ceny tychto uvedenych antikoncepcii, skusala som hladat aj na google, ale nikde som to nevedela najst, tak sa s mojou prosbou obraciam na Vas, dufam ze mi poradite ason nejak tak priblizne. dakujem! A este by som sa chcela spytat, ja uzivam Diane 35, som s nou spokojna, ale stoji pre mna uz vela, myslim ze by som chcela zmenit antikoncepciu a neviem sa vobec rozhodnut pre ktoru, tak by som sa chcela spytat, ak sa tu niekto nejde, ze ktora by bola podobna tejto antikoncepcii. Dakujem velmi pekne za rady! Tu su uvedene antikoncepcie!

1.Kombinované kontraceptíva s obsahom estrogénov v jednej tabletke 30 -50mg:
- Cilest
- Diane 35
- Femoden
- Jeanine
- Lindynette 30
- Marvelon
- Minulet
- Regulon
- Yadine

2. Kombinované kontraceptíva s obsahom estrogénov v jednej tabletke 20 mg:
- Harmonet
- Lindynette 20
- Loette
- Logest
- Mercilon
- Novynette

3.Kombinované kontraceptíva s obsahom estrogénov v jednej tabletke 15 mg:
- Minesse
- Mirelle

4.Fázické – rozdielne hladiny hormónov
- Laurina
- Triquilar
- Trinordiol
- Tri-Regol
- Tri-Regol 21+7

Patus

Ahojte chcela som sa spýtať užíwate niekdo antikoncepciu Diane? :) mne ju predpísal doktor na akné tak by som chcela wedieť či pomáha a koľko stojí :) Ďakujem

ifa.ivana

Predam Lindynette 30. Prestala som uzivat a ostalo mi jeden a pol blistra (21 + 12 tabletiek). Cena 10eur+postovne. V pripade zaujmu piste na ifa.ivana.novotna@gmail.com

lulu222

ma nejaky vplyv aj to kolko obsahuje estrogenov hormonálna antikoncepcia??? momentalne uzivam novynnete uz druhy rok a chcela by som ich vymenit za lyndinette 30.

zuvina

inak ja odporucam zas yasminelle je sice asi najdrahsia zo vsetkych ale fakt co som presla po diane na yadine a tato je najlepsia

RNG

Antikoncepcia potlaca prirodzene hormonalne hladiny.
Ked si chces vyrovnat hormonalne hladiny na normalne(tj normalne periody a plodnost), v prirode su polotovary, ktore ti pomozu vytvorit potrebne hormony.
(yam-divoky mexicky, 1-3 gramy denne, damiana, 2x500 mg, GLA=pupalkovy alebo borakovy olej, 3x1 gram, Dong Quai, 2x500 mg)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aka je ich cena? - Fórum - ZDRAVIE.sk