zvysena teplota

Príspevok v téme: zvysena teplota
tulka

Moj 5 mesacny syn ma 2 mesiace zvysene teploty od 37stupnov C do 37,4 stupnov C.Na moju ziadost mu bola vysetrena krv a moc. Vysledky z mocu boli negativne, v krvi mal vysoke hodnoty pecenovych testo . / AST 2,6 a ALT 2,56/.Uzival 2 tyzdne Flavobion , pecenove testy sa upravili. Co je horsie teploty nadalej pretrvavaju uz mesiec po dobrati lieku. Lekari vylucili vyrozu, z inf. hladiska je ok, tak to lekari uzavreli.Prosim vas, poradte mi, bojim sa, ze mu vyskoci neskor nejaka zanedbana choroba. Dakujem

aloe

tulka, stabilizovaný Aloe vera gel može piť v malých dávkach aj ešte menšie dieťatko /FLP/.Dávame ho na cumlík alebo mokka lyžičky.duratnakatka@zoznam.sk

tulka

krv nam odoberali na infekcnom . robili nam aj kontrolny odber, vysledky boli v poriadku, poslali nas na endokrinologiu a do alergologickej poradne.sme objednani.....

RNG

Horucky nie su z nicoho-nictak dlho. A nikto nie je negativny na bakterie a virusy. V tele si ich nosime hromadu permanentne, a ked sa premnozia, sposobuju rozne choroby.
Treba adresovat zvysenie imunity.
Viem, vacsina doplnkov nie je adresovana na 5 mesacne deti, v USA su dokonca prinuteni pisat na potravinove doplnky, ze ich maju uzivat az od 18 rokov, co je dobra blbost-predsa legalna dospelost nema nic spolocne s biologickou cinnostou tela.
Odporucil by som uzivat aspon take, ktore sa dietatu dostanu do tela aj tak, tj probiotika(su na materskych prsiach), collostrum(prvotne nadojene mlieko bohate na obranne latky ako imunoglobuliny a lactoferrin) pripadne aloe vera, ktore obsahuje rozne sacharidy napomocne k obrane tela(galaktoza, arabinogalaktan atd).
Ak je dieta kojene, obranne latky dostava od matky a velmi zalezi od stravy matky, ake latky dostane.