Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitamíny, minerály, stop. prvky podporujúce chudnutie???

Príspevok v téme: Vitamíny, minerály, stop. prvky podporujúce chudnutie???
momo

Ahojte. Chcem sa poradiť s niekým, kto sa trošku rozumie ľudskému telu a jeho fungovaniu, resp. by som chcela vedieť, keď cvičím a upravila som si jedálny lístok, aké vitamíny, resp. minerály alebo stopové prvky treba dodať telu, aby optimálne odbúravalo tuky. Zatiaľ viem o Kelpe a o Lecitíne, ale neviem, či ich príjem nie je podmienený príjmom nejakých vitamínov, resp. či majú účinok aj takto separovane, alebo k tomu treba nejakú skupinu vitamínov, ktoré pomáhajú ich vstrebávaniu do tela? Neraďte mi, prosím, žiadne spaľovače tukov, to nechcem. Mám záujem o jednotlivé zložky, ktoré sa dajú zakúpiť samostatne a neobsahujú nijaké škodlivé prídavné látky. Ďakujem.

RNG

Kelp je cenny zdroj mineralov, aj vsetkych stopovych, lebo more nie je natolko vyrabovane od mineralov a stopovych prvkov, ako polnohospodarska poda.Hlavne vysoky obsah jodu, ktoreho mame malo a ktory sa podiela na vyrobe hormonov aj enzymov potrebnych na odpratavanie neziaducich materialov v tele.
Lecitin rozpusta ulozene tuky a uvadza ich do obehu, aby sa mohli spalit.Inac telo sa snazi tuky zachovat a vydava malo tukovych enzymov(lipaza), radsej vypne pri nedostatku, nez by malo siahnut na zasoby(unava).
Chrom ciastocne potlaca chut na sladke, ale len velmi slabo, a ciastocne reguluje cukor v krvi.
S absorbciou a ucinkom lecitinu a kelpu nema nic spolocne.
Lecitin aj kelp na prazdny zaludok su ucinnejsie absorbovane(stravene)
Psylium a vlakniny nielen ze pomozu travit, ale aj vynesu hromadu neziaducich materialov. Aj to prispieva k strate vahy, ale hlavne k zlepseniu metabolizmu.
Viac energie=viac spalovania=viac regeneracie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitamíny, minerály, stop. prvky podporujúce chudnutie??? - Fórum - ZDRAVIE.sk